LC-46HD1E - nagrywanie

zgredu72

New member
Witam,
Mam pytanie do posiadaczy tych otv.
Przy okazji wczesnej pory transmisji olimpiady większość materiału nagrywam na TV. I mam kłopoty z nagranym materiałem. Otóż jeżeli na dysku będzie mało miejsca na nagrania otv nie zgłasza braku miejsca i nagrywa. Przy odtwarzaniu takiego materiału pojawia się problem gdyż nie potrafi go odtworzyć. Odtwarza go poprawnie ale nie można go przewinąć i źle pokazuje czas nagrania (0.00).
Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Sygnał SD, kablówka nagrywam ok 12h. otv pokazuje że zostało mu jeszcze miejsca na nagranie ok 17h ale nie chyba nie uwzględnia tego aktualnego nagrania. Z krótkimi materiałami nigdy nie miałem problemów np. 2h filmu czy audycji.
Czy można np. sformatować dysk z funkcji otv? Nie wiem czy nie będzie później problemów z nagrywaniem.
Jeszcze jedno w otv mam oprogramowanie 2.19. Próbowałem przez USB zaktualizować do 2.20 i nic cała procedura nie dała. Oprogramowanie DVB poszło bez niczego. Otv wczytuje program itd. napisał że zaktualizował pomyślnie, wyłączam go sieciowo i mam stare oprogramowanie. Może ktoś się z tym spotkał?
 
Ostatnia edycja:
Do góry