sharp 32d44

golyl

New member
poniewaz od nie dawna jestem posiadaczem sharpa 32d44 mam pytania:
1. po wlaczeniu tv wlancza sie nawet kilka sekund czy to normalne w tym modelu?
2. po podlaczeniu Tv do kompa na monitorze pojawiaja sie pasy jak odlacze przewod od kablowki wszystko wraca do normy czy mozna gdzies kupic jakis filtr antenowy ktory ktory by zlikwidowal ten efekt?
 

tonic7

New member
jaki jest dźwięk

Witam,
nie odpowiadam na twoje pytanie ale chciałem "podpiąć się" do zaczętego tematu i zapytać użytkowników czy sharp 32d44 w normalnym użytkowaniu tzn. oglądanie filmów i kablówki nie ma za słabych głośników (pytam ponieważ toshiba ma dwa razy mocniejsze). Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy 32rd44 a Toshibami 32av500 i 32cv500. Skłaniam się ku sharpowi ale nie wiem czy te głośniki będą normalnie grały (nie zamierzam podłączać żadnych innych). Muszę wybrać pomiędzy tymi telewizorami, ponieważ po pierwsze cena do 2300 i są najniższe a ja mam ograniczone miejsce (do 52,5 cm bez podstawy). Niestety żaden 100Hz się nie zmieści.
 

markus96

New member
Wczoraj kupiłem tego Sharpa, głośniczki jeżeli chodzi o głośność dźwięku są OK, natomiast jeżeli chodzi o jakość dźwięku to kiepsko, praktycznie bez niskich tonów, ale za to obraz OK.:)
 

monik1

New member
"tonic7"- jeśli nie jesteś melomanem to zapewne ich moc jest wzupełności wystarczająca (co innego, fakt brak basów), obraz jest ok., nawet z anteny zbiorczej...
 
Do góry