porada w doborze

kala40

New member
Witam serdecznie szanownych kolegów!!! mam problem w odpowiednim doborze któregoś z n/w tv-ków, dlatego proszę Was o kąkretna pomoc, który wybrać, moje dane:
-powierzchnia ok.20 m.kw
-odległośc 2,2-4m
-sygnał głównie polsat cyfrowy oraz DVD + Divix
zastanawiam sie nad tymi dwoma modelami:
- Sharp LC-32X20E
- SHARP LC 32 RD 8 E BK

Pozdrawiam!:)
 

wlodpe

New member
Philips PFL329603

Witam,
A czemu tylko Sharp???
Polecam Philips 32PFL9603. Mam ten model od 3 miesięcy i jestem baaardzooo zadowolony. Doskonale odbiera sygnały SD oraz HD. Ponadto ma wiele dodatkowych funkcji nieobecnych w innych modelach.
;););)
Pozdrówka.
 

kala40

New member
wlodpe napisał:
Witam,
A czemu tylko Sharp???
Polecam Philips 32PFL9603. Mam ten model od 3 miesięcy i jestem baaardzooo zadowolony. Doskonale odbiera sygnały SD oraz HD. Ponadto ma wiele dodatkowych funkcji nieobecnych w innych modelach.
;););)
Pozdrówka.


Witam! dlatego że chyba jako jedyny wraz z Panasonikiem prezentują obraz z jakością jak dal mnie najlepszą. Spędziłem wiele czasu w sklepach oglądając te TV-ki, na panasa mnie nie stać bo to ponad 3 tysiaki trzeba zapłacić a Sharp jest w przystepnej jak dla mnie cenie,
jakoś nie mogę przekonać się do innych marek. Dziekuję za odpowiedź i pzdrawiam :)
 

golyl

New member
kala40 napisał:
Witam! dlatego że chyba jako jedyny wraz z Panasonikiem prezentują obraz z jakością jak dal mnie najlepszą. Spędziłem wiele czasu w sklepach oglądając te TV-ki,
wiatam tez jezdzilem po sklepach i ogladalem sobie rozne LCD najbardziej interesowaly mnie LG3000 samsung 330 toshiba i jakis panasonic i musze przyznac ze w kazdym sklepie inaczej w awansie Lg stal obok samsunga i i na LG obraz umywal sie do samsunga a w pojechalem do rtv mix agd i odwrotnie chyba najlepiej jechac do media markt albo mniejszych sklepow gdzie bedzie mozna sprawdzic czy jakis gosc nie grzebal w menu ale po przeczytaniu wielu tematow na forum moj wybor sie zmienil na lg5000 lub sharp 32d44. Wybor padl na sharpa ktorego moge polecic
 
Do góry