Dzlaczego wszyscy polecaj SHARPA?

wiedzmus

New member
Witam,
gdzie się nie spytam - czy to sklep czy monterzy czy naprawiacze tv zawsze na moje pytanie co kupić, mówią: SHARP. Czy faktycznie są to najlepsze tv oczywiście w średniej klasie cenowej i nie ma co patrzeć na Toshibę czy JVC?
Czy Wasz opinia jest taka sama?

Oj widzę, że tu też nikt nie potrafi tego wytłumaczyć...
pozdrawiam wszystkich :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jtd

New member
Bez reklam
Ja nie polecam! Slaba czern, rozowe poswiaty, srednie katy, wolne oprogramowanie itd. Sa o wiele lepsze tv od sharpow. Kiedys to one nie mialy rownych, ale dzis zostali daleko w tyle.
 

z2

New member
Co za idiotyczne pytanie, zapytaj się tych co polecają dlaczego polecają. Takie pytania tylko zaśmiecają forum :hmm:
 

wiedzmus

New member
Przepraszam, ale to wolne forum... równie dobrze 1500 postów w stylu: co wybrać, co lepsze, jak kąty i czerń???? można uznać za zaśmiecanie.
Coś Ci nie pasuje to nie musisz odpowiadać. Choć jak widać zniżasz się do idiotycznego poziomu i dajesz taką też odpowiedź. Gratuluje :hmm:.

I pytałem się tych, co tak twierdzą...na kilkanaście osób tylko jedna odpowiedziała konkretnie, że jest najmniej usterkowy. A i tak najbardziej rozsmieszył mnie pan mówiący, że Sharp ma najlepszą biel i czerń.

jtd: Wielkie dzięki.
 

vidi21

New member
heh wiesz zobacz sobie testy np audio video sharp vs toshiba (xl2e vs zka) i sharp wygrywa i to wcale nie slabo. duzo osob bardzo chwali sobie te tv. ostrosc nie jest tak dobra jak w toshibie ale wiernosc kolorow (nawet w ustawieniach fabrycznych) nie jest najgorsza. kontrast rowniez jest mocna strona mimo, ze czern wchodzi nieco w niebieski (lekko jak jest ciemno)
 

_MarSs_

New member
Generalnie wszystkie Sharpy mają bardzo dobry, a czasami najlepszy na rynku stosunek możliwości do ceny.
Osobiście nie widzę problemu kątów ani różowatości (raczej tendencję do błękitu), wolna reakcja na pilota też niezbyt często mi doskwiera bo mam tuner cyfrowy, więc praktycznie nie używam pilota od TV.
Mnie najbardziej przeszkadza słaba płynność obrazu i utrata rzeczywistej rozdzielczości w ruchu. Jednak nie spodziewałem się cudów po telewizorze 42" za mniej niż 4k zł.
Moja żona nie widzi problemu płynności ruchu i jest w pełni zadowolona.
Co do jakości, to nie mam żadnych zastrzeżeń, żadnego martwego piksela, żadnego buczenia. Co się podłączy to działa - aha brakuje mi wyjścia audio coaxial, ale jakoś to przeżyję.
 
Do góry