Sharp LC-37D44E

mjo12

New member
Witam,

Mam TV Sharp LC-32D44E i ogólnie jestem bardzo zadowolony z niego tylko uznałem, że jednak jest za mały. Podobno w lipcu miał wyjść ten tv w wersji 37-calowej, ale na stronie Sharpa nadal nie ma tego modelu. Nie wiecie może kiedy wyjdzie albo czy już jest?

Pozdr.
 

MaSa82

New member
Witam,
Podpinam sie do pytania o Sharpa LC37D44E, czy ktoś posiada juz jakieś informacje o nim ???
Przymiarzam sie do kupna tylko troche boje sie go brac tak w ciemno :roll:
A może macie inne propozycje na 37 cali do 3000 zł
Podłaczony bedzie do cyfrowego polsatu i musi miec możliwość podłaczenia komputera
Pozdrawiam
 

mjo12

New member
Na polskiej stronie Sharpa już się pojawiła ta 37-calowa wersja D44. Ale na razie cena jest za wysoka i jest tylko w kilku sklepach dostępny. Najniższa cena na Ceneo to 2300zł, a niektóre sklepy sprzedają już 32-calowego D44 za 1700zł. Myślę, że poczekam z zakupem, aż ten model będzie dostępny w ponad 100 sklepach tak jak wersje 32 i 26. Przy większej konkurencji cena powinna spaść do 2000zł.
 

SopranoPL

New member
Dzisiaj byłem z teściem na małych zakupach, i po kilku testach, obserwacjach zdecydowałem go namówić na zakup Sharpa LC37D44E. Obraz póki co z kablówki analogowej do akceptacji, po podłączeniu dekodera cyfrowego (Inea) bardzo ładny.
Mam pytanie o ustawienia do niego? Może ktoś się podzielić? Pod analog jeśli ktoś będzie łaskawy.
I drugra sprawa jak wygląda sytuacja z gwarancją. TV zakupiliśmy w Euro RTV AGD, dostaliśmy tylko paragon, czy w każdej chwili mogę podjechać do sklepu i odebrać gwarancję, czy wystarczy paragon.
 
Do góry