Sharp LC-42B20E czy LC-42G20E

akak

New member
Czesc,
Właśnie planuje zakup TV i mam dylemat bo nie wiem czym te dwa modele się różnią. Byłem już zdecydowany na B20E, ale nie ma go prawie nigdzie oprócz sklepów internetowych. W Media Markt polecili zamiast niego G20E...
Jaka jest różnica między tymi dwoma modelami i który jest lepszy?
Z góry dzięki za pomoc.
 

andyw

New member
Obydwa te modele nie różnią się parametrami technicznymi, jedyna różnica to kolor podstawki. B20E jest w kolorze czarnym matowym, G20E w kolorze szarym.
 

MONIKA18

New member
dokładnie taki sam problem przerabiam, i też już prawie odpuściłam sobie model 42b20e ze względu na brak w hurtowniach. Nie podoba mi się jednak ta podstawka w 42g20e w szarym kolorze, która według mnie gryzie się kolorystycznie z pozostałą częścią telewizora. Stąd moje pytanie, czy można gdzieś dokupić samą czarną podstawkę?
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do braku w sklepach modelu "B" - sugeruję zakup przez internet - w sklepach internetowych.
Moim zdaniem nie ma sensu dokupować coś (jeśli się da) co można mieć za friko kupując model z serii B20E...
Dodam tylko, że podstawkę się demontuje gdy chcemy zawiesić na ścianie...

Tak na prawdę to chciałem dodać jeszcze pytanie:
- jak się mają te modele do LC-42X20E ??
 

MONIKA18

New member
Modele G i B mają te same parametry co X, różnią sie tylko i wyłącznie kolorystyką.
Model X ma szare głośniki
Model G ma szarą podstawkę
Model B jest cały czarny,
ot cała róznica, też chwilę mi zeszło zanim to zauważyłam. Parametry pozostają we wszystkich modelach te same, ta samarozdzielczość, kontrast, kąt widzenia etc.
Dla pewności zawsze można zadzwonić na infolinię do Sharp Polska, też to potwierdzą. Pozdrawaim

A nad telewizorem nadal myślę. Przez internet trochę boję się zamawiać z racji na serwisowanie (gdyby sprzęt nawalił-odpukać). Podobno niechętnie przyjmują spowrotem :roll:
 

Malix7

Member
g20

w modelu g20e na stronie sharpa podaja Czas reakcji panelu (4ms) a w x20e i b20e (6ms) ktos wie jak jest w rzeczywistosci ? i jaki to ma wplyw na płynnosc modeli?
 
Do góry