Moduł CAM do Sharp LC-46HD1E

tulu

New member
Bracia, POMOCY!!

Posiadam Sharpa LC-46HD1E. Dzisiaj wymieniłem dekoder cyfry+ na ich oryginalny moduł CAM. W instrukcji przeczytałem iż po włożeniu modułu i włączeniu telewizora powinno pojawić się okno dialogowe i wyszukiwania kanałów, jednak po włączeniu telewizora nic się nie ukazuje :/ przekładam do drugiego gniazda, jednak jest to samo, telewizor wogóle jakby go nie widział :/ co mam robić? czy wzywać serwis czy gonić ludzi z cyfry? Teraz zostałem z niczym :/ ani hd ani nawet sd :(
 

kumus

New member
tulu napisał:
Bracia, POMOCY!!

Posiadam Sharpa LC-46HD1E. Dzisiaj wymieniłem dekoder cyfry+ na ich oryginalny moduł CAM. W instrukcji przeczytałem iż po włożeniu modułu i włączeniu telewizora powinno pojawić się okno dialogowe i wyszukiwania kanałów, jednak po włączeniu telewizora nic się nie ukazuje :/ przekładam do drugiego gniazda, jednak jest to samo, telewizor wogóle jakby go nie widział :/ co mam robić? czy wzywać serwis czy gonić ludzi z cyfry? Teraz zostałem z niczym :/ ani hd ani nawet sd :(
Mam ten sam TV i ten sam problem, ogólnie mówiąc to nie wina Sharpa lecz tego trefnego modułu. Radzono mi kupić moduł Aston 2.18 - tak zrobiłem teraz czekam na kolegę, który te wszystkie ustrojstwa, łącznie z kinem domowym podłączy. Radzę zrobić to samo, ponoć pięknie chodzi na Astonie.
Pozdro
 

tulu

New member
kupilem astona... nic... telewizor wogóle go nie widzi, chociaż na astonie pali się zieone światełko...:hmm:

jak tobie się kolego powiedzie, napisz mi proszę do jakiego wejśćia masz kabel antenowy podłączony, itp itd, jak ten kolega twój to robił co zrobił i czy działało od razu.... bo ja jestem po prostu załamany.......:(:(:(:(:(:(:(:(
 
Do góry