Promocja Olimpijska Sharp i telewizji N

_MarSs_

New member
Przegladałem wszelie dostepne materiały łacznie z regulaminem i wyglada mi na to, że kupując telewizor Sharp w MediaMarky lub Saturnie można wziąć sobie n-box recorder, zestaw antenowy multiroom, aktywację oraz pierwsze 3 miesiące pełnej oferty programowej za darmo!
Było by dość opłacalnie!
Wydaje mi się, że wprowadzono obligaroryjny, odpłatny montaż sprzętu przez instalatora i tu może być "pies pogrzebany"! Wszystko niby darmo, a instalator skasuje Cię na 8 stów i jesteś załatwiony.

Jeśli ktoś ma jakieś bliskie kontakty z N to niech napisze, co tak na prawdę jest ile płatne i co trzeba utrzymać w obowiazkowym 24 miesięcznym okresie umowy.
 

arsenal

Moderator
VIP
_MarSs_ napisał:
Jeśli ktoś ma jakieś bliskie kontakty z N to niech napisze, co tak na prawdę jest ile płatne i co trzeba utrzymać w obowiazkowym 24 miesięcznym okresie umowy.
Specjalnie dla ciebie zdobyłem supertajny numer telefonu z wszystkimi informacjami. Gotowy?

0 801 0 55555

Light sarkazm mode off.
 

_MarSs_

New member
kiki napisał:
podaj jekie ceny na tv który wybrałeś ?
A chociażby 42x20 za 3999,- czyli ledwie 350zł drożej niż w najtańszym fizycznym sklepie w Warszawie. Mnie by interesował 46XL2 ale na Targówku go nie było więc nie znam ceny w tej promocji.
arsenal napisał:
Specjalnie dla ciebie zdobyłem supertajny numer telefonu z wszystkimi informacjami. Gotowy?
0 801 0 55555
Light sarkazm mode off.?
Super! Dzięki za super numer kompletnie mi nieprzydatny (nie mam stacjonarnego - same komórki, więc dla mnie jest o kant d..y ...)!
A uprzedzając kolejny niewnoszący nic post, to na +48122915555 dzwoniłem już 2 razy (przecież pisałem, że sprawdziłem wszelkie dostępne materiały, ale nie dziwne w kraju czytanie ze zrozumieniem to już rzadka umiejętność - Light sarkazm mode off). Za pierwszym razem 14.07 pani zupełnie nie wiedziała nic o szczegółach tylko wmawiała mi, ze montaż przez specjalistę jest obowiązkowy. Za drugim razem 19.07 (już po rozpoczęciu sprzedaży w ramach promocji) twierdziła, że montaż kosztuje około 200zł i nie jest obowiązkowy, ale zalecany ze względu na karę za nieprawidłowy montaż i uszkodzenie dekodera.
Z zebranych informacji wynika:
  1. przy zakupie możemy wziąć wszystko pod pachę za podpisem umowy na 24 miesiące i zamontować sobie sami na własne ryzyko;
  2. przez pierwsze 3 miesiące mamy pełną ofertę plus 2 VOD za darmola;
  3. przez następne 3 miesiące (4,5,6) płacimy 128zł miesięcznie, bo musimy utrzymać wszystko co nam dali;
  4. przez kolejne pół roku (7-12) możemy wyłączyć VOD i płacić tylko za 3 pakiety plus Sport za 1zł, czyli łącznie 49zł za 4 pakiety;
  5. w drugim roku zabierają nam sport za 1zł i musimy mieć co najmniej 3 pakiety, czyli 48zł za 3 pakiety;
  6. sprzęt nigdy nie przechodzi na naszą własność (kary za uszkodzenie, zagubienie, etc.).
Czy ktoś zorientowany w temacie mógłby potwierdzić/skorygować te informacje?
 

Mesiash

New member
W punkcie 3 masz błąd. Przez kolejne 3 miesiące nie płacimy 128 zł (skąd takie wyliczenie?) a 88 zł - wszystkie pakiety w cenie 3 plus obie kolekcje za 40.

Druga sprawa, po roku nikt nie zabiera nam sportu (straszne sformułowanie ;)), ale przechodzi na cene standartową, tj.16 zł. I możemy zdecydować, czy zostawić 4 pakiety-64zł., czy któryś bezpłatnie wyłączyć (niekoniecznie sport, bezpłatnie przed upływem 12 miesięcy).

Trzecia sprawa to kwestia montażu anteny. Ta promocja w żadnym stopniu nie zmienia/nie reguluje warunków takiego mantażu. Zawsze możemy skorzystać z usług firm instalacyjnych, ale nie musimy. I tak jest we wszystkich promocjach,warunkach standartowych u wszystkich operatorów.

Czwarta sprawa :) Sprzęt NA SZCZĘŚCIE nigdy nie przechodzi na naszą własność. Bo niby co, po 2 latach gdyby się zapsół to my za niego mielibyśmy odpowiadać? Wiesz ile recorder kosztuje? Lepiej nie wiedzieć :)
Uważam tą kwestię za jeden z największych atutów N - brak opłat za dzierżawę dekodera, a jednocześnie zachowanie "dożywotniej gwarancji". Zobaczcie co robi C+ i Polsat...
 

_MarSs_

New member
Co do punktu 3 to, tak zrozumiałem, bo pani z infolinii powiedziała, że po 3 miesiącu płacę 88zł za wszystkie pakiety i 40 za VOD, stąd te 128zł.

No to wszystko się wyjaśniło i realnie wygląda to zupełnie dobrze.

To jeszcze ostatnie pytanie: mam teraz Polsat, więc czy po zamontowaniu zestawu antenowego N w tej wersjii multiroom będę mógł założyć sobie jakiegoś splitera, żeby nie trzymać 2 talerzy na balkonie?
 

_MarSs_

New member
Szkoda, że już nie mogę edytować poprzedniego wpisu.

Wszystko wskazuje na to, że łącznie w tej ofercie oszczędzamy 583zł i można na jednym talerzu używać N i CP - dla mnie bomba!
Idę szukać 46XL2 w MM lub S w W-wie.
 
Do góry