Sharp LC-52X20E za 6489zł- czy jest coś lepszego w tym romiamrze i w tej cenie?!

qazio

New member
Witam, słychajcie czy na dzień dzisiejszy jest jakiś lepszy model lcd przy cenie 6489zł i wielkości 52" oferujący lepsze parametry i funkcje, czy to jest na razie najbardziej optymalny wybór, i czy może ktoś zna sklep w którym moża to cacko kupić jeszcze taniej???
 

qazio

New member
widzę, że nikt nie zabiera głosu to rozwinę trochę temat, w takim razie co sądzicie o Sharp- LC-46X20E czy jest w tych romiarach i parametrach oraz podobnych widełkach cenowych jakiś inny lcd godny polecenia i czy opłaca się na dziś dopłacić trochę kaski i wziąść już model 100Hz XL czy odpuśćić sobie bo i tak różnice są jak na razie znikome, zastanawiam się też między tymi calami czy wziąść 46 czy 52, pokój mam 30m2, odległość oglądania TV będzie 4m, na razie panel bedzie ustawiony ekranem na wprost do okien za niedługo zmiana okna bedą z prawej stony ekranu, odbieram polast cyfrowy na razie po scart, poźniej hdmi, później też posłuży pod jakieś dobre kino domowe do oglądania filmów tylko jeszcze nie wiem czy pod dvd czy już w blue reya zainwetuję, kompa raczej nie planuję podłanczać, acha i tak mi się przypomniało w przyklejonym wszystko o seri Sharp- LC-??X20E kiki miał zamieścić jak wypadł teścik serii ale się nie doszukałem , może ktoś zna link pod jaki to jest jeżeli wogóle jest, zapraszam do dyskusji,dzięki z góry
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
test jest :
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26408

W SD również extra - Sharp 37 X 20 - z prawej Panasonic 37" .
p1070346ei2.jpg


Zostałbym przy 46 X 20 - bo odległość wyeliminuje brak płynności dla oka.
 

qazio

New member
dzięki kiki za podesłanie testu i pomoc w rozmiarze, zamówiłem 46x20e bo nie widzę na razie sensu dopłacania 1300zł za 100Hz, wolę to przeznaczyć w przyszłości na kino domowe, pozdrawiam.
 
Do góry