Co wybrać samsung 37A656 VS Sharp 37X20E

romullus

New member
Witam,
przymierzam sie do zakupu, jak zawsze powstaje dylemat co wybrac.
Telewizorek bedzie sluzyl w duzej mierze do ogladania Cyfrowego Polsatu
pozniej DVD, ewentualnie podpiecie pod kompa.
Odleglosc od odbiornika max 3m.
Cenowo mam mozliwosc zakupu tych odbiorników w podobnej kwocie.
 

michaniu

New member
Tydzień temu kupiłem sharpa 37x20e :) jestem mega zadowolony a kozystam z kablówki wiec obraz jest gorszy niz np z cyfry czy cyfrowego polsatu.

Prezętuje się elegancko, dzwiek zwykły :p wiadomo ze to nie kino domowe :)

Jedyne do czego mozna sie przyczepić to nieciekawy pilot ;)

Ja bym brał sharpa ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy takim sygnale obraz będzie ostry i wyraźny.
Musisz pamiętać jedynie o kalibracji obrazu.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26408

p1070228to8.jpg
 

Leszczu

New member
Ja bym brał Sharpa Samsung 656 chyba nie zabardzo jest udanym modelem porownywalem oba i dla mnie obraz na F86 byl lepszy a Tv starszy.:roll:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeszcze nie ma w Polsce decyzji jaki system będzie obowiązywać . Na dziś w naszym kraju właśnie dominuje MPEG 2. W wielu krajach świata też - właśnie taki obowiązuje. Więc trudno wyrokować co będzie za kilka lat . Polska ma czas do roku 2014.
 

LukeSky

Member
Bez reklam
Leszczu napisał:
Ja bym brał Sharpa Samsung 656 chyba nie zabardzo jest udanym modelem porownywalem oba i dla mnie obraz na F86 byl lepszy a Tv starszy.:roll:

Nie zgodzę się że nie jest udanym. Nie wiem jak je porównywałeś, może na jendym leciał SD a na innym HD. Ja widziałęm oba na tym samy żródle i Samsung nokautuje wszystko co widziałem do tej pory za tą cenę (bo już można go kupić za 2,8k)

Czarny jest głęboki a biały idealny, do tego wygląd boski. Sugeruję idź do sklepu i sobie zobacz kilka w podobnych cenach, a nie słuchaj ekipy, która zapatrzona jest w swoje TV kupione.

Pamiętaj że jak kupisz do domu to i tak nie będziesz miał potem takiego porównania jak w sklepie i pewnie z większości nowych modeli LCD będziesz zadowolony.
 

dinar

New member
Mam Samsunga 37A656 od tygodnia,obraz super nawet z naziemnej,ale chodzi na Cyfrze+HD[Philips PVR HD]podłączony przez HDMI obraz piękny,4m\s robi swoje,żadnego smużenia,Polecam.
 
Do góry