Jak 37X20E gra w SD ?

arkosky

New member
Osobiście posiadam 32' i chwilowo na antenie siatkowej jestem i przyznam że obraz całkiem dobry :) za 1h podłączą mi kablówke wtedy powiem coś więcej
 

arkosky

New member
Hmm Jak dla mnie obraz bardzo dobry(2-2.5 metra). Nie jest to co prawda HD ale da sie oglądać.. Wg mnie obraz jest lekko za wysoki i lepiej jak aktywna jest opcja "Przycinania" obrazu gdyż na szerokość ideał :). Następną rzeczą która jest zła(Jutro sie tym pobawie) jest automatyczne wyszukiwanie.. niestety programy są zbyt pomieszane tj te dla dzieci z tymi dla dorosłych :) . Ogólnie Tv wart polecenia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
instrukcja rozwiązuje problem sortowania programów. Jeśli tylko masz dobry sygnał 37 X 20 - gra extra również w SD.
 

sokar007

New member
Mam 37b20e (to zdaje sie to samo co x20e) i potwierdzam, ze SD gra bardzo dobrze (sygnal Aster). Wybierajac tv kierowalem sie wlasnie tym jak gra w SD.

z posortowaniem programow nie ma zadnego problemu
 

arkosky

New member
układ menu(a właściwie pilot) moglby być bardziej ergonomiczny bo jak chce sie nazwać 50+ kanałów i je posortować to sie palce męczą :) ale ogólnie wart polecenia. Kupując kierowałem sie tym jak gra w sd ale tez przyszłościowo patrzyłem(full hd). Musze sobie kabelek skołować żeby zobaczyć jak w hd wyglada gdyż jak dla mnie bezsesnu jest kupowanie jak narazie odtwarzacza blue ray. A z kompa? czyta wszystkie formaty.


Pozdrawiam
 

michaniu

New member
Dzisiaj kupiony :) Jestem z Gdańska i mam UPC uważam że obraz jest OK a na niektórych kanałach nawet lepiej niż ok :) po przejsciu z Unimora 21" na LCD 37" musi być dobrze ;D

Telewizorek ogólnie jest extra ;)

Jak ktoś ma np wątpliwości co do kątów to w moim modelu prawie taka przypadłość nie istnieje :p z boku z góry z tyłu x) obraz wyglada idealnie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie może być inaczej . Jeśli ktoś ma dobry sygnał - będzie super.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26408

Ale również pierwszy program - co jest trzeba uczciwie przyznać rzadkością - też skaluje super.
p1070124ym7.jpg


p1070212dx8.jpg
 

Dalthon

New member
potwierdzam - na moim 42B20E kablowka (UPC) wyglada bardzo dobrze (lepiej niz na poprzednim 29'' CRT) chociaz sygnal mam bardzo kiepski.
 

ZbojMadej

New member
Witam:)

Jak na tym TV bedzie wygladal obraz z C+ na Fergusonie FX-6600 poprzez component? glownie pilka nozna,odleglosc od TV 2m-2.3m. pzdr:)
 

vip_1

New member
Witam, zastanawiam się nad tym tv tylko 42cale, obecnie posiadam Sharpa26sa1e i obraz z kabla jest ok, mam nadzieje że na X20E będzie jeszcze lepiej, sygnał to kablówka Vectra cyfrowa, dekoder HD ADB (taki jak N)połączenie HDMI
 

ZbojMadej

New member
Witam serdecznie :)
Miala byc plazma ale jednak chyba bedzie LCD.I mysle na Sharpem 37X20 lub 37B20.Testy obu modeli czytalem( B w wydaniu 42"),ale jeszcze interesuja mnie wasze opinie (moze KIKI cos doradzi?) (42"ze wzgledu na wymiary chyba odpada) W porze dziennej TV bedzie od moich oczu 2m-2,3m jak bede siedzial,ale jak bede lezal wieczorkiem w luzku to bedzie juz okolo 5,5m. Mam karte C+ w Fergusonie FX-6600 wiec podlaczenie byloby przez component. 45% bedzie sportu,45% filmu,reszta %-ow DVD (przez HDMI) i ewentualnie komp. TV bedzie tylem do okna (mam jedno okno od strony polnocnej) slonce do pokoju wpada dopiero przed zachodem na jakies 30 minut. Czy bede mial jakies odbicia w ekranie? Czy moze ktos mi napisac jak ewntualnie bedzie mi sie ogladac chodzi mi o jakosc obrazu,czern, smuzenie itd. Dodam jeszcze ze wieczorem ogladam TV bez oswietlenia w pokoju (tak lubie) tzn. po ciemku. Bardzo prosze o pomoc jakies porady czy moze TV innej firmy bedzie lepszy,cena 3000-4000 PLN. Z gory dzieki wielkie.:)
 
Do góry