2 Pytanka co do x20e

arkosky

New member
Witam mam dwa pytanka. :) Jestem od dziś (30.05.08) posiadaczem sharpa x20e i jestem bardzo zadowolony mimo iż mam chwilowo obraz z anteny tzw "Siatki". No i mam dwa pytanka. Chwilowo nie mam jak podłączyć Pc z TV (Z uwagi na brak odpowiedniego kabla) i mam pytanko.. Telewizor ma z boku wyjście USB(Chyba) i czy jest opcja wsadzić tam pendrive i odczytać to co na nim jest?

2. Telewizor ma wbudowany jakimś tam tuner(zrozumiałem że działa jak dekoder) no i włąśnie jak to z tym jest? To znaczy ze kupując Nke nie musze dekodera kupować?


Pozdrawiam i przepraszam za laoiczne pytania
 

bulek

New member
1. To gniazdo służy tylko do instalacji oprogramowania TV. Jeśli miałes nadzieję, że możesz je użyć do odczytu obrazków, czy filmów, to sorry.

2. Tunner służy do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej i do niczego innego. W niektórych miejscach Polski przeprowadzają już transmisję cyfrową, więc można potestować. W przyszłości jednak ten tunner na nic ci się nie przyda, bo raczej nie będzie obsługiwał wybranego przez Polskę systemu nadawania. Z N-ką nie ma nic wspólnego.
 
Do góry