Sharp 32 B20

martinno

New member
Hej, wiem że ten model jest od niedawna, lecz może ktoś już coś z ustawieniami obrazu pod SD próbował i by się podzielił tym z innymi :) ja kręciłem, kręciłem i kręciłem ale zawsze wychodziło strasznie i dawałem reset :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wystarczy skalibrować i jest super.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23842

Przy okazji sprawdziliśmy sygnał SD. Przypominam że odległość 0,5 metra od ekranu. i co?
I rewelacja. Nowe skalery są poprostu znakomite.
5ff93548247c41a2med.jpg
 

perc

New member
kablówka

Czy ten Sharp 32 B20 jest dużo, a może tylko troszeczkę lepszy do odbioru zwykłej kablówki od Samsunga 32A656?
(I jeśli ktoś sprawdzał, czy ten Sharp jest dobry do PS 3 albo Xboxa 360?)
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
A skąd to założenie od razu że jest lepszy?. Czy nie czasem z tego że tu na forum to każdy sharp i toshiba jest lepszy już z założenia? Mam 32a656 i jak na full hd odbiera sd jak jego poprzednik sony 32d3000 uznany na całym świecie za jednego z najlepiej odbierających sd tv. Nie ma na nim przynajmniej "efektu Leppera" czyli czerwonych mord jakie widziałem na sharpie.
 

perc

New member
Sierżancie, czy mógłby pan podać stronę, na której tak wysoko oceniono jakość odbioru SD przez Samsunga A600? Rzeczywiście w naszym portalu chyba przeważają opinie, że generalnie do SD od Samsungów są lepsze Toshiby i właśnie Sharpy i tym (głosem większości oraz co najmniej jedną opinią negatywną nt. SD w Samsungu A600) się sugerowałem. Proszę o podanie nazwy strony , na której piszą dobrze SD w Twoim Samsungu i orównują go do świetnego w SD Sony. Pozdrawiam
 
Do góry