SHARP D44 a złącze HDMI

mvladez

New member
Witam,
już jeden topic założyłem o tym TV i problemie z komputerem ( http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=25450 ). A taraz czas na drugi. Także dotyczący złącza HDMI. Tutaj pojawia się pytanie czy są użytkownicy tego TV, którzy testowali ostro złącze HDMI i ustawiali np w dvd progressive scan na 720p? Otóż podłączyłem dvd (panasonic 52s) przez to złącze i o ile na 576p obraz jest normalny to przełączenie w dvd na 720p kończy się problemami z obrazem. Obraz znika i pojawia się a jeśli jest widoczny to z jakimiś pasami jakby za zasłoną.
Moje pytanie jest czy to nie sugeruje jakiś problemów technicznych mojego egzemplarza? Czy może kwestia kabla? Może trzeba kupić coś dobrego bo się krzaczy? W sumie juz głupieje bo mimo problemow z obrazem TV w oknie z numerem progamu etc pokazuje dobrze parametry obrazu tzn wyświetla informację o takich paramterach sygnału jakie ustawiłem w dvd.
Co to może być? Problem z obrazem z komputera (też po hdmi) i z dvd przy skanowaniu. Błagam pomóżcie bo nie mam pojęcia co robić.
 
Do góry