Montaż Sharpa LC-46XL2E

bieniu

New member
Witam
Mam zamiar w przyszłym tygodniu kupić Sharpa LC-46XL2E i zamontować go na takim stoliku http://www.hubertus-meble.pl/index.php?pid=26&docid=150&pg_docid=279
Nigdy nie miałem do czynienia z takimi stolikami dlatego mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć czy oprócz samego stolika czegoś jeszcze potrzebuję? Rozumiem, że od TV demontuję podstawkę i on ma uchwyty pasujące do stolika. Jakieś śruby specjalne do tego są potrzebne?
Z góry dzięki za pomoc.
 

bieniu

New member
Mam jeszcze pytanie ile mniej więcej waży podstawka tego TV. Doczytałem, ze cały telewizor 39 kg, a udźwig maksymalny dla tego stolika to 35 kg. Myślę, że po zdjęciu podstawki zmieszczę się w tych deklarowanych przez producenta 35?
 

Hartson

New member
Bez reklam
Klf

Ja na Twoim miejscu przy zakupie stolika brał bym pod uwagę takie rzeczy jak możliwość umieszczenia oprócz samego tv także amplitunera, dvd, odtwarzacza blue-ray, tunera tv sat oraz głośnika centralnego do kina dowmowego.
 

bieniu

New member
Dokładnie tym się kieruje bo mam troszkę tego sprzętu do ustawienia.

Jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś może się orientuje jakie wymiary ma pudełko z tym Sharpem - nie wiem jakim samochodem się wybrać ;)

Nie cytujemy poprzednika
 

RNAcid

New member
Nie znam wymiarów pudła od telewizora 46" cali ale swojego 42" wiozłem Passatem kombi i szczerze mówiąc kiedy go wsuwałem (na płasko, na rozłożone fotele z tyłu) to miejsca zostało naprawdę niewiele :)

Nie cytujemy poprzednika
 

bieniu

New member
W takim razie widzę, że mogę zapomnieć o swoim aucie i do szwagra się uśmiechnąć o Kangoo.

Nie cytujemy poprzednika
 
Do góry