Aquos LC52XD1E i podłączenie laptopa

neishin

New member
Witam, mam problem z podłączeniem laptopa HP Pavilion (z nVidia na pokładzie) do Sharpa Aquosa LC52XD1E. Próbowałem to zrobić za pomoca kabla VGA-VGA do wejścia PC (Ext 4), ale na telewizorze brak obrazu (od razu zaznaczam, że ustawiałem dwa ekrany w ustawieniach laptopa i robilem tak, by oba mialy tą samą rodzielczość).
Bardzo prosze o pomoc!
 

bulek

New member
Jeśli TV pokzaywał po prostu czarność, to jednak coś z wypuszczeniem obrazu na drugi monitor nie zadziałało u ciebie na laptopie.

Jeśli zaś TV pisał coś o niekompatybilnym sygnale, to musisz pobawić się odpowiednia kombinacją rozdzielczości i odświeżania. W instrukcji znajdziesz tabelkę zgodności z PC.
 

neishin

New member
Bulek - ekran jest czarny, bez zmian po ustawieniu dwóch ekranów na laptopie. nVidia widzi TV jako LCD Sharp, nie wiem co powoduje problem.

actchris - używam kabla męsko/męskiego.

Ogólnie - chętnie przesiadłbym się na inny kabel, może to pomoże. Czy istnieją kable VGA-HDMI, które mogłby zadziałać w ten sytuacji?
 

neishin

New member
Nie no, aż tak bardzo mi nie zależy:D


Proszę NIE CYTOWAĆ postów poprzednika !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

klolik

New member
neishin napisał:
...ekran jest czarny, bez zmian po ustawieniu dwóch ekranów na laptopie. nVidia widzi TV jako LCD Sharp...
A próbowałeś ustawić w lapku tak, żeby obraz był tylko na TV?
Może jest problem z jednoczesnym wysłaniem sygnału na wyświetlacz lapka i na wyjście VGA. Ustaw tak w sterowniku by obraz szedł tylko na TV, jak się nie da to pomocna bywa kombinacja klawiszy Fn+Fx (przełącza sygnał pomiędzy wyjściami w lapkach).
 

actchris

New member
A mi po wielu bojach udało się zespolić Lapka i TV
choć nie wiem do końca czemu ale działa mi tylko w 1024x768 każda zmiana na inną powoduje Out of Synch :(
Za to mam teraz dual screen i na lapku ma 1400x1050 a na TV 1024x768 z ustawieniami TV na 1360x768 bo wtedy mam na pełny ekran. Teraz właśnie piszę z laptopa a na TV z laptopa leci Blade Runner HD :) Jedyna wada to taka że lapel mi się czasami nie wyrabia (starsza maszyna)
 
Do góry