Co wybrac Sharp?? LG?? Samsung??

n3m3c

New member
Witam

Mam dylemat jestem na kupnie telewizora LCD i chce kupis jak najlepszego do kwoty 2600zl cali 32" i mam kilka na oku i nie wiem ktory wybrac bo juz tyle przepatrzylem i osluchalem sie opinii w sklepach i tu na forum ze juz nie wiem co wziasc. Prosilbym o doradzenie co wybrac lub zaproponowac cos innego w tej cenie jesli moje typy sa kiepskie.

1. To sharp 32Wd1
2. To LG 32lt75
3. To LG 32LG6000
4. To Samsung LE32R81B
5. To Sharp 32ra1

co z tego wybralibyscie albo co jest najlepsze mam kablowke. moze pozniej bede mial multimedie lub cyfrowy dekoder.
 

Leszczu

New member
o LG nic nie powiem bo ta firma woogole mnie nie kreci :krol:
samsunga maja znajomi i kazdy jest zadowolony
zadnego z tych modeli nie znam bo interesuje sie tylko 46-52 cale.
Najlepiej zobacz roznice obrazu w jakims sklepie czesto puszczaja film i wtedy widac jak kazdy go wyswietla.
Niewiem jaki to sharp ale jak by to byly 52cale to wybral bym sharpa napewno nie Samsunga czy LG.
Niewiem czy pomoglem ale zanim kupisz dobrze poogladaj jak one swieca .
 

CuraC

New member
Samsung czy LG? Ja dziś roztrząsałem podobny problem. Muszę na szybko kipić TV do sypialni bo mi rodzina nie da spokojnie meczy pooglądać ;) Wstępnie wybrałem po dwa modele: Samsung LE32A551P i LE32M87B oraz LG 32LG6000 i 32LG5000 i pojechałem do sklepu zobaczyć jak świecą. Stojąc przed półką wybór zawęziłem do M87B i LG6000. Oba pracują ładnie nawet na słabym sygnale. Ostatecznie zdecydowałem się na LG (choć jestem zagorzałym zwolennikiem Samsunga) bo ma zdecydowanie ciekawwszy design i będzie ładnie w sypialni wyglądał. Jak go już odpalę opiszę wrażenia z pracy w moim środowisku.
 
Do góry