czy ta cena nie jest podpadajaca?

Leszczu

New member
zablokuja na allegro , czy nie miales juz do czynienia z alegrowiczami ktorzy chca wplaty kasy na konto bo bardzo atrakcyjnych cenach?? ja kiedys zainteresowalem sie tylko sprzetem komputerowym i do ulubionych dawalem super ceny za tydzien mialem liste 32 zablokowanych alegrowiczow i mase spraw na policji czy cena 9tys nie jest za niska jak na skapcu chyba najnizsza jest 13 tys??:hmm:
 

lepp

New member
Bez reklam
Trochę źle cię zrozumiałem.
Mam wątpliwoci z jedenej strony infolinia 801 i telefon stacjonarny. Z drugiej brak adresu. Sporo komentarzy tez za telewizory. Są też neutrale i negatywy, nie wygląda to więc na konto stworzone do oszustwa. Treśc komentarzy nie napawa jednak optymistycznie. Moga byc kłopoty z terminowością itd. Zapytaj osoby które już kupiły ten telewizor. czy już transport dojechał.
 

Leszczu

New member
ja na szczescie juz sie wyleczylem z wplat na konto na alegro dla mnie to oszust i musialbym miec cos z glowa zeby nieznajomej osobie wplacic 9tys zl zobacz ile on ma sprzetu wystawionego jezeli powplaca tylko 30 osob moze jechac na super wakacje :)
 

lepp

New member
Bez reklam
Ja tam nie widzę problemu w płaceniu przelewem przedpłatą na allegro lub kartę w internecie. W przypadku większych zakupów musze jednak mieć pewność, że mam doczynienia z poważną firmą. Ten allegrowicz nie przeonał mnie zbytnio do siebie. ale równiez nie mam przekonania, że to oszust.
 
Do góry