Sharp czy inny

kubackiw

New member
zastanawiam sie nad zakupem TV LCD 32 cale, oglądalem TV LCD X20 w Saturnie i wydawalo mi sie ze kolory na ekranie sa bardzo blade, pozbawione intensywności i soczystości jak np na Philipsie czy panasonicu. Bylem zdecydowany na ten TV ale teraz sie waham bo wyraznie te kolory nie podobaja mi sie. Moiżliwe ze to kwestia ustawienia bo leciala akurat reklamowka Samsunga . Proszę o porade czy mając dekoder telewizji N kupic ten TV X20 czy zastanowic sie nad takimi modelami jak Philips 7403, Philips 7862 , Panasonic LZD 85.
Dziękuje bardzo
 

Tom@FK

New member
Panowie mogą się podeprzeć konkretami ( modelami) czy tak sobie poprostu lubią rzucić tekstem ?
Plazmy panasa pv80 ( i w górę )wypadły w wiarygodnych testach wręcz doskonale ... biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.
LCD LZD 85 ma również świetne parametry za całkiem przyzwoite pieniądze więc ścierwem bym tego raczej nie nazwał.
Jestem na etapie zakupu tv ( głownie filmy , piłka nożna , sygnał z CP ) i jeśli nasłonecznienie pokoju puści to na 99% wybiore panasa pv80 , jeśli nie to całkiem możliwe ,że skusze się na lzd85.

btw następnym razem zanim coś jeden napisze a drugi się pod tym podpisze ... pomyślcie i nie wprowadzajcie człowieka w bład.
 
Ostatnia edycja:

Leszczu

New member
ogladalem pare panasonikow i obraz na nich byl jeden z najlepszych w sklepie dla ........MM sam caly czas mam dylemat cz plazma czy LCD a jak plazma to tylko panas bo ma full hd samsunga widzialem ale kiepski mial obraz .
 

Carbon_

New member
Bez reklam
mateo2121 napisał:
Panasy to scierwo...taka prawda.
Proponuję podpierać swoje wypowiedzi konkretnymi argumentami, a nie wprowadzać ludzi w błąd. Testy światowe i polskie mówią zupełnie coś innego.
Nie jestem wyznawcą Panasonika, bo mam zamiar zakupić JVCP80, ale to co wypisuje kolego mateo w różnych wątkach to czysty fanboizm.
 
Ostatnia edycja:

STALOWY

New member
bełkot

mateo2121 napisał:
Panasy to scierwo...taka prawda. To juz nie ta firma która produkowała Tv CRT



Pierwszy raz sie wypowiadam pan chyba nie widzał modelu
TH-42PY85P prosze argumentować swoje wypowiedzi na podstawie danych modeli a nie gledzić .
 

Leszczu

New member
PY85 ma jeden z najlerpszych obrazow i jest niedrogi w porownaniu z LCD full HD 100HZ niestety nie ma jeszcze 50cali i chyba kupie PY800 ktore beda na poczatku czerwca juz w sklepach bo Panas polska ma je dostac 28maj,
Jeszcze do wyboru mam XL2 SHARPA ale cena jest cos 9tys +- a Panas 7700max wiec jest roznica PY80 tez ma super obraz koszt 6800 za 50 cali
oczywiscie ceny w necie.Tylko ze xl2 w tescie idzie w kolor rozowy i niewiem czy mozna to kalibrowac;/
 

coiler

New member
rewelacyjne wypowiedzi ekspertów :mateo2121 i jarsonex, telewizory zbierające prawie wszystkie nagrody to "ścierwo" , no i jakie argumenty hłehłe
 
Do góry