32d44e czy 32wd1

actchris

New member
Za 15 mij jadę kupić któryś z w/w TV i nie wiem który, cena podobna.

Uzywany głównie do kablówki UPC Cyfrowa. filmy z DVD + ewentualnie filmy HD z kompa o ile pociągnie (starszy laptop)

Który byście wzieli ??

EDIT: OK kupiony D44 na razie spisuje się dobrze, nie mam jeszcze kabla do kompa więc nie sprawdzę jak działa jako monitor.
 
Ostatnia edycja:

glebur

New member
Podpinam sie do pytania, czym sie roznia te telewizory. Czarny D44 jest drozszy od WD1, z kolei szara wersja jest tansza.

WD1 ma czujnik natezenia swiatla i jest ciezszy (moze solidniejszy?). Z kolei D44 jest nowszy. Ktory wybrac?
 

wolfikx

New member
glebur napisał:
Podpinam sie do pytania, czym sie roznia te telewizory. Czarny D44 jest drozszy od WD1, z kolei szara wersja jest tansza.

WD1 ma czujnik natezenia swiatla i jest ciezszy (moze solidniejszy?). Z kolei D44 jest nowszy. Ktory wybrac?

Jak oglądam na D44 TV to mam dziwne wrażenie, że też ma czujnik natężenia światła:)
 

pawelcio

New member
WD1 ma funkcję poprawy płynności ruchu - MJC. Jednak z tą funkcją obraz wygląda jak w teatrze telewizji, ja to wyłączyłem:).

Natomiast bardzo fajna w WD1 jest funkcja "czerń" - (zrównuje czerń w nadawanym sygnale z czernią telewizora-obraz jest wówczas wyraźniejszy i bardziej kontrastowy) -nie wiem, czy D44 tę funkcję posiada??

OPC to moim zdaniem zbędny bajer, z ta funkcją obraz jest za ciemny - telewizor ma 5 różnych trybów ustawień obrazu, więc można samemu poustawiać optymalne parametry dla różnych warunków oświetlenia i zastosowań.

Przy okazji zapytam, bo nie udało mi się tego znaleźć w instrukcji ani w menu - czy w WD1 można ustawić pomijanie niektórych źródeł sygnału? (np.wejście sygnału HDMI jest dopiero na 7.pozycji)
 

slv1

New member
Witam
Chciałem się podpiąć do tego tematu...
Czy mógłby ktoś napisać (subiektywnie a nie dane techniczne) czym różnią się te 2 telewizory?
Który w jakiej kategorii się bardziej sprawdza?
Co prawda nie produkują już WD1 ale zostało jeszcze parę sztuk w polsce i nie wiem który model wybrać...
Jeśli o mnie chodzi to oglądam 90% SAT (SD), 10% komp DivX,DVD
 
Do góry