37X20E a 37B20E jakie sa roznice ?

MarKo_wawa

New member
Witam All,
Pytanie jak w temacie, czy ktos wie jakie roznice wystepuja miedzy modelami LC-37X20E a LC-37B20E ?
Bylem na stronie Sharp'a a tam brak jakiejkolwiek wzmianki o modelu 37B20E :confused:
Czy to jest jakas nowa seria ?

pozdrawiam 8)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak to nowa seria .
Test masz TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23842
Prezentuje się wygląda znakomicie.

e4d2f1e15f9f1ddfmed.jpg



0282ea606c58a764med.jpg


Przy okazji sprawdziliśmy sygnał SD. Przypominam że odległość 0,5 metra od ekranu. i co?
I rewelacja. Nowe skalery są poprostu znakomite.
5ff93548247c41a2med.jpg


To dodatkowy filtr - więcej różnic nie znam
 

Payti

Member
@MarKo_wawa możesz pokrótce powiedzieć jak spisuje Ci się ten TV?

Generalnie też na niego mam chrapkę ;)

Pozdrawiam,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
są w sprzedaży i 37 B 20 i 42 B 20 . I są droższe od wersji X 20.
 

tdrk14

New member
Nigdzie nie mogę poszukać informacji, opisu i testów modeli B20 E ciekawe dlaczego ?
Testów i komentarzy X20E jest od groma myślałem, że na tym forum nie powinno zabraknoć opisów nowych modeli w końcu chyba po to ono zostało stworzone.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4384-8BEB8BA9/pl/hs.xsl/18_PLK_HTML.htm
na stronie Polskiej są .
http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4384-8BEB8BA9/pl/hs.xsl/18_18035_3137383234_PLK_HTML.htm
17824_LC42B20E_AQUOS.jpg


LC-42B20E
  • Przekątna ekranu 42 cale (107 cm)
  • Panel o pełnej rozdzielczości HD (1920 x 1080)
  • Wbudowany tuner DVB-T
  • Podświetlenie o czterech długościach fal
  • 3 wejścia HDMI
  • Kontrast dynamiczny 10,000:1
  • 10-bitowe przetwarzanie sygnału

17824_logo_slim-line-design_37px.jpg
17824_logo_aquos-link_37px.jpg
17824_blank.gif
17824_blank.gif

  • Opis
  • Specyfikacje
  • Pliki do pobrania
Opis
Smukły i lekki telewizor z elegancką obudową i ekranem o pełnej rozdzielczości HD.
 

tdrk14

New member
Porównałem dwa modele 42X20E oraz 42B20E na podstawie specyfikacji tych odbiorników i stwierdzam, że nie ma żadnych różnic nawet mają identyczna wagę 26 kg.Jedyna różnica jest w obudowie ten nowszy model ma ją bardziej smuklejszą według mnie jest ładniejszy. Interesuje mnie czy ten nowy model posiada tuner TV DVB-T w MPGE4? Jest to dla mnie dość ważny szczegół.
Pozdrawiam
 

tdrk14

New member
Na stronie Sharpa w specyfikacji obu tych modeli widnieje: Moc wyjściowa 2 x 15 W
Więc o róznicy w tym temacie nie ma.
Ja ponawiam swoje pytanie w sprawie MPGE 4
 

helper

New member
MPEG2,

dlatego, że praktycznie wszędzie w Europie jest MPEG2. Sharp, podobnie zresztą jak inne firmy wprowadzi DVB-T MPEG4 pewnie w momencie, jak pojawią się stosowne kanały.

Dla wszystkich, którzy mają już TV z DVB-T MPEG2 istnieją już (na wszelki wypadek) przejściówki MPEG4 -> MPEG2
 

ayrton_1

New member
Na angielskich stronach widnieje info, że b20e ma kontrast 1200:1, a więc mniej od x20e(2000:1) dynamiczny kontrast mają taki sam. Na polskiej stronie Sharpa jest napisane, że kontrast obu to 2000:1. Czy to możliwe, że nowa seria ma mniejszy kontrast od starszej?? Wiecie może czy są jeszcze jakieś różnice między tymi modelami?? Chciałem się zdecydować na b20e, jest dużo łatwiejszy, szczególnie pasuje do xboxa elite, ale jeśli ma gorsze parametry to jednak wole x20e
 

czenio1

New member
przejściówki z MPEG2 -> MPEG4

helper napisał:
MPEG2,

dlatego, że praktycznie wszędzie w Europie jest MPEG2. Sharp, podobnie zresztą jak inne firmy wprowadzi DVB-T MPEG4 pewnie w momencie, jak pojawią się stosowne kanały.

Dla wszystkich, którzy mają już TV z DVB-T MPEG2 istnieją już (na wszelki wypadek) przejściówki MPEG4 -> MPEG2

Czy możesz podać coś więcej na temat tych przejściówek ?
 

it24

New member
Właśnie porównywałem te dwa modele na stronie sharpa i oprócz tego, że b20 ma moc głośników 2x15W , to dodatkowo czas matrycy podano 4ms w x20 jest 6ms.


Hmm, porównywałem na polskiej stronie sharpa, na angielskiej , faktycznie b20 ma mniejszy kontrast i wiecej różnic nie ma, oba maja moc głośników 2x15.
I komu tu wierzyć?
 
Ostatnia edycja:

szy

New member
it24 napisał:
Właśnie porównywałem te dwa modele na stronie sharpa i oprócz tego, że b20 ma moc głośników 2x15W , to dodatkowo czas matrycy podano 4ms w x20 jest 6ms.


Hmm, porównywałem na polskiej stronie sharpa, na angielskiej , faktycznie b20 ma mniejszy kontrast i wiecej różnic nie ma, oba maja moc głośników 2x15.
I komu tu wierzyć?

dlatego b20 jest tanszy niz x20 wlasnie przez gorsza matryce (kontrast). napisalem do sharpa prosbe o wyjasnienie. jak dostane odpowiedz to wkleje
 

four40

New member
Witam wszystkich
Eee...żadne filtry, matryce i kontrasty. Po prostu obudowa :)
Napisłem do SHARP`a oto co mi odpisała "Pani Infolinia Sharp" ;)

-------------------
Szanowny Panie,

dziekujemy za Pana zapytanie E-Mailowe.

Roznica polega jedynie na kolorze obudowy: X20 to kolor czarny blyszczacy,
B20 to kolor czarny matowy.

Jesli ma Pan dalsze pytania...........

Z powazaniem
Infolinia Sharp
--------------------
 
Do góry