sharp 32D44E czy JVC G80?

monikaa123

New member
Witam,

Niedwno wszedł na rynek nowy model Sharp 32D44E. Czy ktoś go juz przetestowal? Miałam zamiar kupić JVC G80 - opinie na jego temat juz znam. Chciałam prosić o podpowiedz, który model wybrać?


Proszę o odp.
 

monikaa123

New member
Sygnał RTV ze zwykłej kablówki, oglądam dużo programów sportowych i filmów. Czy dobrze formatuje obraz - nie spłaszcza i rozciaga buzki:)
Czy jest konieczny zakup przewodów lub innego rodzaju kabelków:) wzmacniajacych sygnał?



Z góry dzieki za informacje
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Jeżeli oglądasz dużo SD i to z kablówki to proponuję Ci Philipsa którego mam w podpisie.dla mnie gra bardzo dobrze w SD i póki co to od dwóch dni cieszę się wreszcie dobrym SD.
 

neck

New member
Ogładałem dziś Sharp D44 w Media Markt, był podłączony do zwykłej anteny i z przykrością muszę powiedzieć, że jakość obrazu była gorsza niż u sąsiadów tzn. philipsów i mniej znanych marek. A byłem prawie pewny, że chce tego Sharpa. Trzeba będzie sprawdzić jak odbiera z platformy cyfrowej :)
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Zdecydowałem się na Phila bo widziałem jak gra w porównaniu nawet z droższym Sharpem , a poniewaz interesuje mnie głównie SD bo takie mam archiwum to wybór był oczywisty - Philips jest królem SD z technologią Pixel Plus 2 - oczywiście w HD to prawie wszystko gra dobrze.Dla bardziej wymagających jest Phil 7862 / 100Hz - chociaz zdania na temat 100Hz sa podzielone , jedni są zachwyceni a inni mniej , jak to w życiu:cool:
 
Do góry