Sharp

FX20

New member
Witam to muj pierwszy post na tym forum wiec odrazu przepraszam.
mam ptyanie odnosnie SHARPA 32X20E jest on FULL HD a pytanie sie tyczy czy na full hd mozna ogladac obraz w hd redy czyli nizszej rozdzielczosci niz 1080p aktualnie terewizor bedzie wykorzystywany do ogladania C+ a z tego co sie orientuje C+ nadaje HD redy a slyszalem ze kanaly nadawane w full hd tak szybko nie bedzie.dodam ze mam ramiar nabyc ten telewizor.


PRZEPRASZAM I DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście ,że odbiera wszystkie sygnały. Ale podałeś za mało informacji do czego chcesz wykorzystać?
Jakie masz warunki w mieszkaniu , jak daleko siedzisz od telewizora ?
itd........
 

FX20

New member
siedze jakies 2.5 3metry pokoik nie duzy telewizorek zostanie wykorzystany glownie do ogladania C+(FILMY),podlaczenia komputera i oczywiscie za niedlugo tuner sat z HD i kino domowe z HDMI.czytalem bardzo duzo juz o LCD i nie wiem na jaki sie zdecydowac sharp 32X20E lub 37 ten sam model mam na obecna chwile na oku.tylko kwestia jest tego ze te modele maja 50Hz ale zato full HD i niewiem czy nie lepszy 100Hz co o tym sadzicie.prosilbym takze o opinie tego tv jak on sie sprawuje obraz jaki ma czy warto go kupic.a moze wybrac cos innego.pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do C+ ja brałbym 37 X 20 - z Twojej oferty.
A tu wkraczasz w inne pola - podaj dokładny przedział cenowy.
 
Do góry