Sharp

acz2

New member
Witam wszystkich Prosil bym bardzo o opinie na temat
lcd SHARP LC-42XD1EA.Bede wdzieczny.Pozdrawiam i dzieki:hmm:
 

Buddy

New member
42xd1ea

Jestem posiadaczem tego modelu od prawie pół roku i jak dotąd jestem z niego bardzo zadowolony. Obraz jest żyleta, przy odpowiednich (czytaj indywidualnie dobranych) ustawieniach i w zależności od nadawanego sygnału, mam czasem wrażenie jakbym oglądał obraz na żywo, a nie w tv.
Nie mam też, jak niektórzy z Sharpowiczów, problemu z "piszczeniem" przy niskim poziomie głośności. Być może jest to jest zasługa serii z numerem A na końcu oznaczenia, lub też faktu "made in japan" tej konkretnej sztuki.
Generalnie gorąco polecam zakup, choć nie wiem czy jest on jeszcze dostępny na rynku w dalszym, po wprowadzeniu do sprzedaży jego następcy X20E. Ja zakupiłem go w promocji SATURNA za superową cenę 4,5 tysia i z tego co widzę była to rzeczywiście extra okazja.
Pozdrawiam
 

tirula

New member
acz2 napisał:
Witam wszystkich Prosil bym bardzo o opinie na temat
lcd SHARP LC-42XD1EA.Bede wdzieczny.Pozdrawiam i dzieki:hmm:

Ja tez mam juz ponad 8 miesiecy ten model i na nic nie narzekam, z tym ze kabel antenowy i kablowki mam podlaczony poprzez tkzw. filtr antenowy :galwaniczny separator masy, ktory chroni telewizor przed np: pozarem przy za wysokim napieciu z kablowki. Uzywam tez kabla antenowego z dwoma magnetycznymi dlawikami na kazdym koncu. Poczytaj wszystkie moje odpowiedzi i watki na forum "Sharpa" to bedziesz wiedzial wiecej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry