Sharp 32WD1E czy Toshiba 32AV505D??

mk_michal

New member
Witam!!!
Planuje zakup telewizora do 3000 zł. Po przeglądnięciu tysięcy stron i odwiedzeniu kilku sklepów wybrałem te dwa modele jako godne zainteresowania. Pomieszczenie w którym będzie stał telewizor jest średnio nasłonecznione, odległość tv od ogladającego to 2-3 m. Do Tv zamierzam podłączyć cyfrowa kablówkę DTV (multimedia) i dvd. O ile o Sharpie WD1E czytałem i słyszałem dużo recenzji tak o Toshibie AV505D żadnej.:confused: Czy ktoś mógłby mi pomóc w wyborze lub polecić jeszcze jakiś inny model. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
PS. interesują mnie wyłącznie Sharp i Toshiba
 

john71

New member
[sharpa 32 wd1e obecnie już nie można dostać ,toshiba to model 32r3500pg ma sporo dobrych opini ,również jestem zainteresowany zakupem.quote=mk_michal]Witam!!!
Planuje zakup telewizora do 3000 zł. Po przeglądnięciu tysięcy stron i odwiedzeniu kilku sklepów wybrałem te dwa modele jako godne zainteresowania. Pomieszczenie w którym będzie stał telewizor jest średnio nasłonecznione, odległość tv od ogladającego to 2-3 m. Do Tv zamierzam podłączyć cyfrowa kablówkę DTV (multimedia) i dvd. O ile o Sharpie WD1E czytałem i słyszałem dużo recenzji tak o Toshibie AV505D żadnej.:confused: Czy ktoś mógłby mi pomóc w wyborze lub polecić jeszcze jakiś inny model. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
PS. interesują mnie wyłącznie Sharp i Toshiba[/quote]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mk_michal -
seria Av to najnowsza seria od kilku dni w sprzedaży - część tetsu masz TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=22771

ak wygląda w całej okazałości :
1d6b0af31a9d9edbmed.jpg


Patrząc na gamę i odzwierciedlenie kolorów- pamiętając o klasie cenowej
Toshiba robi to znakomicie. Sygnał SD jest skalowany dobrze jak na taką matrycę . Ale kolorystyką jesteśmy oczarowani.

947b32028bdac90emed.jpg


długo walczyliśmy z drogimi aparatami lustrzankami aby oddać dokładność kolorystyki , która znacznie lepiej wychodziła na ekranie niż potem na zdjęciu. Ale udało się.
4ab81f4295d3acabmed.jpg


Przy DTV - jakość naprawdę dobra , w razie zmniejszenia katów i podświetlenia wystarczy zrobić kalibrację i naprawdę w klasie cenowej może zrobić duże wrażenie.

john71 - U Ciebie zdecydowanie 32 R 3500
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475

skalowaniea obrazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg
 
Do góry