szum z glosnikow

mishenka

New member
Witam
Jestem posiadaczem sharp'a lc 32 wt1e i mam pewien maly problem a mianowicie:
1)
-ostatnio zauwazylem, ze z glosnikow dobiega delikatny szum,tv jest podlaczony poprzez euro z dekoderem polsatu (model samsunga najbardzij podstawowy). Jesli scisze calkowicie dekoder (mute) szum ten dalej jest, jesli scisze sam tv szum ustaje. Jesli odlacze dekoder szum ustaje.....oczywiscie szluchajac tego samego kanalu (ext 1). Probowalem podlaczyc prze cinche ale jest tak samo a niestety w/w dekoder ma tylko takie mozliwosci
- analogiczna sytuacja jest z dvd (manta lord 31)
- jesli tv podlaczone bezposrednio do anteny zbiorczej nic takiego sie nie dzieje
Co moze byc przyczyna ??? Szukalem w necie ale jakos nigdzie nie znalazlem odpowiedzi.
2)
Zauwazylem, ze czasami wokol jakiejs postaci badz przedmioty, gdy te znajduja sie w ruchu, tworzy sie taka jakby przezroczysta otoczka ....
Czy to tak ma byc ?

Dziekuje za ewentualne odpowiedzi :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli telewizor szumi - to szumi i z anteny i dvd i z tunera.
Przyczyna musi leżyć po za telewizorem.
Czy masz gwarancję Sharp Polska ?
Kiedy i gdzie kupiony ?
 

mishenka

New member
i ja tak mysle, ze winny nie jest tv ale chcialbym wyeliminowac to "cos" i nie wiem jak :)


Co do gwarancji mam a tv kupiony byl w electroworld we wroclawiu jakis miesiac temu
Akurat bedzie jechac do serwisu bo cos mu brzeczy w srodku (jakby rezonans) gdy troszke glosniej gra :confused:
 
Do góry