Sony KDL-46D3500 czy Sharp LC-46X20E a może coś innego?

megasuperstar

New member
Witam, jest to mój pierwszy post na forum. Długo śledziłem wypowiedzi i przeglądałem forum, gdyż nie jest ekspertem w sprawie telewizorów... ale chcę kupić telewizor 46" i zastanawiam się nad Sharpem, jeednakże mój tata wolałby kupić Sony. Zastanawiam się nad tymi modelami...
Sharp wiadomo 4ms i takie bajery, a Sony 100Hz
Może polecicie mi coś lepszego? Mam do wydania na tv ok. 6500, więc wydaje mi się, że jest w czym przebierać xD
Z góry dziękuję...
 

megasuperstar

New member
Telewizor będzie podpięty do N-ki i kina domowego Marantz. Będzie służył głównie do oglądania podstawowych kanałów( nie w HD) oraz do Discovery HD, HBO( nie wiem jak wygląda HBO w N, bo "expert od Sony" w MM nie chciał mi włączyć na Sharpie,a nawet na Sony :[ ) Będę też oglądał DVD, czasem będzie służył do grania na PC we Wiedźmina i inne nowsze gry.
Pokój jest duży, więc jestem zdecydowany na tv wielkości 46", chociaż nie pogardzę większym :p
Zastanawiałem się też nad plazmami Panasonika, ale chyba nie zdają rezultatu w grach, a Full HD są troche za drogie.
Tyle chyba wystarczy xD...
 

megasuperstar

New member
Rzeczywiście ;)
a jest coś w tej wielkości i cenie ze 100Hz ? Kupując TV, myślę, że trzeba zainwestować w przyszłość dlatego chcę mieć też FullHD. Ale nie ma rzeczy idealnych i dlatego takie odbiorniki są drogie :-/
Jestem skłonny kupić telewizor prawie każdej marki, gdyż nie przywiązuje dużej roli do znaczka i renomy.
W mediamarktcie porównywalem tak na moje oko 2 panasoniki 50" jeden z fullHD drugi bez i zbytniej różnicy nei widziałem, może jakaś plazma jednak? Choć wolę LCD...
 
Do góry