jaki uchwyt na ścianę do 46x20e ?

thoma

New member
hmmm, nikt nie odpisuje. Ogolnie napisze jeszcze ze jak wiekszosc z nas jest zadowolona z zakupu. narazie sprawdzilem to na platformie cyfrowej i na zwyklym filmie dvd. DVD extra a platforma to zalezy jaki sie kanal oglada. Mam pytanie na temat ogladania filmow dvd. przy formacie 16:9 w naroznikach czarnych widac jak czern swieci. to normalne w sharpah? jak tak to ok. Acha wg mnie wygodnie sie oglada obraz powyzej odleglosci 4m. z mniejszej odleglosci nie moge sie zabardzo skupic na obrazie. zadnych smuzen itp
 

Iza27

New member
Polecam uchwyty amerykanskiej firmy Vantage Point, producent daje dożywotnią gwarancje. Jakość wykonania - kosmiczna. Mam dwa takie uchwyty do TV 46" oraz 32", jeden uchylny a drugi obrotowy. Telewizor wisi bardzo stabilnie a regulacja położenia czy kąta pochylenia LCD'ka bardzo prosta.
Kupiłam w sklepie internetowym www.uchwytylcd.eu przesyłka doszła następnego dnia!!! rewelacyjnie zapakowana z pisemną gwarancją na uchwyty. Dodatkowo 2min po złożeniu zamówienia zadzwonił sprzedawca ze sklepu potwierdzając zamówienie i termin wysyłki - rewelcja, szczerze polecam, mają ceny lepsze niż na Allegro...:)
 
Do góry