proszę o pomoc

sesil1

New member
Chodz mi o pomoc w wyborze LCD . Bardzo mi się podobają Sharpy i Samsungi.Mam pokój o wymiarach 4.5x 3.5 telewizor by wisiał na ścianie.Odległość od telewizora to 3m.Pokój jest słoneczny oglądane by były programy z kablówki SD i z jakiejś jeszcze nie jestem zdecydowany platformy cyfrowej.i od czasu do czasu podłączony będzie laptop.CZy 32lub37 cali.POZDRAWIAM.:confused: :roll:
 

Rekin175

New member
Zdecydowanie 37 a nawet 42 bym się nie wachał , sam zrobiłem ten błąd kupiłem 37 po czym jeszcze szybciej zmieniłem na 42 tv mam około 2,8 m od punktu z którego ogladam fotel sofa :) .. pozdro
 

km1963

New member
Bez reklam
sesil1 napisał:
Chodz mi o pomoc w wyborze LCD . Bardzo mi się podobają Sharpy i Samsungi.Mam pokój o wymiarach 4.5x 3.5 telewizor by wisiał na ścianie.Odległość od telewizora to 3m.Pokój jest słoneczny oglądane by były programy z kablówki SD i z jakiejś jeszcze nie jestem zdecydowany platformy cyfrowej.i od czasu do czasu podłączony będzie laptop.CZy 32lub37 cali.POZDRAWIAM.:confused: :roll:

Witam

Jeśli przekaz w większości będzie analogiem ( słabym sygnałem - nie cyfrowym ) to powinno się wybierać wśród plazm ( pod warunkiem oglądania w ciemności a nie w ciągu dnia )
Jeśli dostarczymy do TV sygnał cyfrowy ( N ,C+ ,PC) to LCD pokaże swoje możliwości pod warunkiem posiadania technologii 100 Hz lub podobnej i tu niestety dla Samsunga moja negatywna opinia o modelach dostępnych w UE są do ..... ;) niemożliwego ustawienia naturalnych kolorów
A jak jest modelach w USA gdzie w sprzedaży prowadzi Samsung ????:shock:
( tylko statystycznie ? ;) )

Pozdrawiam
 
Do góry