Sharp Aquos LC32WD1S

xbartx

New member
Witam wszystkich forumowiczów

Mam okazję zakupić telewizor jak w temacie czyli Sharp LC32WD1S tylko nie wiem co to jest za model a google za bardzo nic nie wie. Tutaj jest coś więcej o nim:
http://geco.dk/product.asp?product=1288&sub=2&page=1
ale na stronie sharpa ten model nie istnieje. Z tego co porównałem to parametry ma identyczne jak modle wd1e. I teraz pytanie czy on różnią się tylko ostatnią literą czy jednak czymś więcej.
Z góry dziękuje za info.
 

xbartx

New member
Niestety nie uzyskałem żadnej informacji a cena była atrakcyjna, więc zostałem posiadaczem 32-WD1S. Pierwsze wrażenia po przesiadce z 20" CRT to totalny szok jeżeli chodzi o kolory i wygląd niektórych filmów i kanałów. Obraz jest naprawdę rewelacyjny - tak jak to jest opisywane przez użytkowników WD1E na tym i nie tylko tym forum. Mam kablówkę z Aster i w sumie teraz to się zastanawiam czy brać jakiś tuner cyfrowy, bo mam wrażenie, że jakść niektórych kanałów już się chyba nie polepszy ;)
Co do samego telewiozora. Porównując specyfikację to wydaje się, że jest to jak to się zwykło mówić "toczka w toczkę" to samo co WD1E. Na sieci praktycznie nic nie ma o tym modelu a i oficjalna strona sharpa też milczy. Dołączona instrukcja jest przeznaczona dla 32WD1E/S 37WD1E/S i 42WD1E/S czyli można przypuszczać, że jeżeli są jakieś różnice to na pewno drobne. Niestety ja na razie niczego sensownego się nie doszukałem a na pewno nie jest to kolor obudowy. Być może jest tak, że na różne kraje/kontynenty wychodzi inna wersja ale to już raczej moje gdybanie. Jak tylko zakupię kartę do swojego aparatu to zrobię kilka zdjęć i postaram się więcej napisać po kilku dniach użytkowania tego TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zmieni się jakość jak podłączysz tuner cyfrowy , a jakość dla Ciebie będzie jeszcze bardziej wspaniała.
 

xbartx

New member
kiki napisał:
zmieni się jakość jak podłączysz tuner cyfrowy , a jakość dla Ciebie będzie jeszcze bardziej wspaniała.

Być może tylko, że mam lekki dylemat czy w ogóle warto ;) poza tym kablówka Aster życzy sobie niezłe kwoty i za bardzo nic tam nie ma a na dodatek nie mogę się dowiedzieć co to w ogóle u nich jest za dekoder i jakie ma możliwości i dane techniczne. Instalacja czegoś innego to antena i kable znowu nowe i tak się poważnie zastanawiam czy mi się w ogóle chce w to bawić ;)
 

xbartx

New member
kiki napisał:
przecież jeśli jakość jest dla Ciebie extra - to odpuść inne źródła.

Dla mnie osobiście to mogłoby go w ogóle nie być, ale niestety mieszka ze mną taka jedna Pani ;) która najpierw zrobiła odwiert i ma już swojego, jak to nazywa, "teleprzyjaciela" a teraz jeszcze przydałby się program i możliwość nagrywania różnych rzeczy podczas nieobecności. I coś czuję, że szykuje się kolejny odwiert ;)
 

xbartx

New member
Niestety czas mnie poważnie ogranicza, a poza tym tak jak pisałem w poprzednim poście - ja TV nie oglądam w ogóle, wszystko to bardziej wynika z mojej ciekawości i chęci podzielenia się wrażeniami odnośnie tego kawałka elektroniki ;)
Dzisiaj udało mi się pstryknąć jedno zdjęcie, znaczy pstryknąłem więcej, ale reszta się mało nadaje.

wd1s.jpg
Kablówka Aster sygnał SD

Tutaj zostawiam w pełnej rozdzielczości >> http://img209.imageshack.us/img209/3888/00005hg1.jpg
Jak można zobaczyć potwierdzają się opinie użytkowników, że Sharp WD1E/S bardzo dobrze radzi sobie z sygnałem SD.
 

xbartx

New member
wd1s_divx.jpg
Film divx z konsoli Xbox

Zdjęcie trochę średnio wyszło, ale nie mam dzisiaj siły a karta do aparatu jeszcze nie doszła. Na dniach postaram się o jakąś większą sesję zdjęciową i jakiś głębszy opis ;)
 
Do góry