hdmi-dvi 42xd1ea

ROMMAR

New member
Hdmi-dvi Sharp 42xd1ea Witam wszystkich i życzę Wszytkiego Dobrego w Nowym Roku.
Stosunkowo od niedawna na forum stopniowo, będę się starał nadrabiać zaległości. Na technicznym nikt nie udzielił mi pomocy.
Niestety już na początku problem, który już był opisywany na forum, niestety nie ma rozwiązania, również przez google.
Zacytuję wypowiedź kolegi, mam tą samą sytuację. Komumikat z TV "POZA ZASIęGIEM" -istotne.[FONT=&quot]
Witam
Mam maly problem z SHARPem lc37xd1e. Podlaczylem go do komputera kablem DVI - HDMI jako drugi monitor i na komputerze go widac (w sensie wykrywa ze Sharp HDMI) i moge generalnie podlaczyc drugi monitor (sygnal HD 1080p) i od strony komputera wszytsko wydaje sie byc ok. jednak telewizor ani na ext5 ani na ext6 nic nie wyswietla :/ Mialem ze dwa razy komunikat ze poza zasiegiem (lub cos w tym stylu) ale na telewizor podaje rozdzialke albo 1280x720 albo 1920x1080 oba w 60Hz (testowalem tez 50hz bez efektow) wiec nie powinno byc problemow. Kabel ma 10m i juz sprawdzony byl u znajomego (zreszta polaczenie jest bo komputer widzi tv). Podobnie wejsca HDMi w telewizoze byly sprawdzone i tez dzialaja.[/FONT]
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 

piciuuu

New member
moze karta nie moze obsluzyc drugiego monitora,mialem podobny problem, jednak po odlaczeniu jednego z nich jest ok, ale ja mam puszczone przejsciowka dvi-hdmi i kabel hdmi-hdmi bo kablem dvi hdmi mialem duzo gorszy obraz (nie mam pojecia czemu), jaka masz karte graficzna? ja tenproblem mialem przy ati 1950pro ale u mnie (mam LC-42X20E) problem polega jeszcze na tym ze tv przyjmuje z kompa tylko 24Hz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jesli kupiłeś telewizor z gwarancją Sharp Polska - dostaniesz kontakt do specjalisty w serwisie centralnym.
Info podaj na priw.
 
Do góry