Sharp LC - 32RD2E czy Sharp LC -32X 20 E

Konrad232

New member
Witam!
Ostatnio dokonałem zakupu TV LCD Sharp LC - 32 RD 2E ( 100 Hz ). Pomimo tego, iż sygnał odbieram z kablówki obraz jest bardzo ładny. Jednak zastanawiam się czy nie dołożyć i wymienić go na Sharp LC - 32 X 20 E. Chodzi mi o to, iż pierwszy wymieniony model to HD Ready, a drugi Full HD. Wiem, że na kablówce nie będzie widać wielkiej róznicy. Z kolei w niedługim czasie będę chciał zmienić na którąś z platform, gdzie kanały nadaja także w systemie Full HD. I tu moje pytanie: czy róznica w obrazie pomiędzy tymi dwoma modelami będzie znacząca przy odbiorze kanałów HD. Odległość od TV to 2,80 m. Proszę o rady ponieważ nie mam okazji porównania!

Z góry dziękuję za rady!
Pzdr.
 

meehoo

New member
Z tego co się orientuję, to nie ma w Polsce platformy nadającej w Full HD. Ale niech wypowiedzą się specjaliści, być może się mylę.
 

Cube822

New member
Nie, nie mylisz sie , w Polsce nie ma takiej platformy cyfrowej :) Zreszta przy 32" to i tak nie zauwazysz zadnej roznicy pomiedzy full,a hd ready wiec dla mnie wybor jest prosty
 

krecha2

New member
w full hd to nie nadaja , i nie beda ,prynajmniej w niedalekiej przyszlosci:)
full hd sluzy do czego innego ,
1. Blue Ray (filmy 1080p) przy czym zaznaczam ze nie warto przy ekranie 32 cale nwestowac w full hd (nie zobaczysz roznicy )
2.gry na ps3 , wiekszosc jest hd ready ale w przyszlosci sie to zmieni ,
3. wybor nalezy do ciebie , wazne bedzie do czego ci ten tv , ale jak dla mnie full hd przy 32 calach to ''chłyt'' marketingowy , i jest to bez sensu ..
 
Do góry