LC-52HD1E - warto?

Status
Zamknięty.

charusss

New member
Witam!
To mój pierwszy post i może nie być do końca profesjonalny :wink:
Ale przejdę już do konkretów.
W najbliższym czasie zamierzam zakupić telewizor LCD 46". Zainteresował mnie ten model Sharp'a - wydaje się być bardzo dobry, a 46" kosztuje teraz ok.12tys.
Tylko zastanawia mnie jedno - czy opłaca mi się?
W najbliższym czasie zamierzam wykupić sobie "n" głównie dla pakietu Sport i pozostać przy Cyfrze+.
Czy funkcje tego TV zostaną wykorzystane? (wiem, że zależy to ode mnie, ale patrząc teoretycznie jak to wygląda?) czy może chociażby nagrywarka będzie mi zbędna? Czy będę mógł swobodnie podłączyć i oglądać zarówno "n" jak i cyfrę+? i czy z obu platform otrzymam wysokiej jakości obraz HD? (oczywiście pytam o te kanały, które oferują HD).
Jestem naprawdę bliski zakupienia tego TV ale nie chciałbym popełnić błedu dlatego potrzebne mi są Państwa opinie.

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam
 

Paczek27

New member
Dostaniesz wszystko pięknie i cudownie... Tylko chcesz płacić ponad 4 tyś za dysk HDD i Tuner HD? Jak nie, to polecam Sharpa XL2 E. To samo, tylko z nowszą elektroniką, trybem kinowym 24p, bez Tunera HD, dysku HDD i kontrastem 2000:1 (a nie 3000:1, jak w HD1 E) za mniej niż 8000 tyś.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
charusss napisał:
Witam!

W najbliższym czasie zamierzam zakupić telewizor LCD 46". Zainteresował mnie ten model Sharp'a - wydaje się być bardzo dobry, a 46" kosztuje teraz ok.12tys.
Tylko zastanawia mnie jedno - czy opłaca mi się?
jak cię stać to kupuj :) - po co póżniej masz sbie w brodę pluć
a odpowiadając na pytanie - nie opłaca się

pozd
 

charusss

New member
dziękuję za szczere odpowiedzi :)
Możecie w takim wypadku polecić jeszcze jakiś inny dobry TV LCD 46" z jak najlepszym obrazem ale bez zbędnych dodatków? Chciałbym mieć możliwość wyboru, prócz tego Sharp XL 2E.
Jeszcze pytanko - gdzie aszym zdaniem najlepiej kupić taki TV? W sklepach typu media markt, elektroland, saturn czy np allegro?
 
Status
Zamknięty.
Do góry