Który wybrać lcd-pomocy na szybko??

weksla

New member
Bez reklam
Witam!
Bardzo proszę o pomoc w wyborze tv dla mojego taty, w rachube wchodzą modele 32'' z niżej wymienionych modeli:
- Sharp RD2E 100Hz;
- Sharp 20E Full HD;
- Sony D3000 100Hz.
Czy lepiej kupić ktorys ze 100Hz czy Full HD??
Bardzo proszę o pomoc gdyż w poniedziałek zakup będzie finalizowany.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
 

weksla

New member
Bez reklam
Wiem że nie powinienem poganiać ale to naprawde dla mnie ważne. Prosze o pomoc jeśli ktoś będzie chętny. pzdr
 

jersey

New member
Z ww zainwestuj w...

X20E pana Sharp'a (choc to nie mój faworyt podobnie jak RD2E i D3000).

Mało danych o użytkowaniu TV, odleglosci, budzecie etc.

Jeżeli sygnał tv idzie z kabla to warto miec 100Hz.
FullHD wizualnie sprawdza sie w lcd zdecydowanie pow. 32".

Udanych zakupów dla seniora, amigo!
:)
 

weksla

New member
Bez reklam
Więc tak:
Sygnsał będzie szedł z platformy cyfrowej "N", oglądać sie będzie go z nie mniej niż 3m, 32'' ze względu na ograniczoną wielkość pokoju. Większy nie wchodzi w rachube. A budżet to około 4000-4500zł. Pozdrawiam i proszę o dalsze wskazówki.
 

weksla

New member
Bez reklam
Dzięki za wypowiedzi, w takim razie full HD odpada ze względu na rozmiar matrycy gdyż ma to być 32'', zostają do porównania Sony, Sharp oraz włacza sie do konkurencji Samsung M87BD 100Hz. Z pośród tych 3 chce wybrac najlepszy, i nie chodzi mi o wygląd zewnętrzny ani specjalnie o wyposażenie (wyjścia/wejścia) ale chodzi tylko i wyłączxnie o odbiór obrazu (ostrość, kolory) oraz aby nie było problemu z podłączeniem "N" po HDMI. Pozdrawiam
 

Paczek27

New member
Jeżeli N'ka, bez gier w Full HD i filmów na BD, to polecam Sharpa RD2 E. Jeśli gry i filmy Full HD, to Samsung M87 B lub Sharp XD1 E. Na N'ce nie leci Full HD, więc po co Ci TV full HD?
 

Paczek27

New member
weksla napisał:
No co ty gadasz samsung le32M87BD jesz 1366x720 czyli nie jest full HD
http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le32m87bd.asp

Przepraszam za pomyłkę. Sugerowałem się 40 i więcej calowymi, które są full HD. Ja polecam Sharpa, ale jeszcze raz powtarzam: Idź do MM lub Saturna(uważaj, bo na różnych tv są różne materiały i niektóre, czasem lepsze LCD wyglądają gorzej), a najlepiej do salonów Sonego, Sharpa i Samsunga (maja tam materiały z N'ki itp) i zobacz te telewizory w "akcji".
 
Do góry