Sharp XD1-EA + LG HT552PH + Dekoder Ferguson

LOBOsss

New member
Witam

Kupiłem wczoraj Sharpa XD1-EA nr seryjny 7073020xxx oraz kino domowe marki LG -HT552PH. Jestem nowy w temacie kin domowych i telewizorów wiec prosze was, jako specjalistów o pomoc w paru istotnych kwestiach.

1) Gdzie można odczytać miejsce docelowe produkcji telewizota, Tajwan czy Japonia

2)Do kompletu posiadam także Cyfre+ przez dekoder firmy Ferguson bez HD i bez złącza HDMI więc z tego co wiem to pozostaje mi tylko podłączenie przez kable Component lub SCART. Ktore bedzie lepsze i jaki kabel do tego dobrać, czy taki zwykły z saturna za 30 zł wystarczy???

3) Nadmieniłem wcześniej ze kupiłem także kino domowe LG które ma złącze HDMI pytanie moje brzmi czy lepiej podłaczyć każdy sprzęt osobno (componet lub scart i HDMI ) czy zrobić przejście przez jakiś sprzet czyli TV-KINO-DEKODER lub TV-DEKODER -KINO. Chciałbym mieć dzięk z TV w kinie domowym

Proszę o pomoc w wyborze zestawu chciałbym to zrobić raz a dobrze bez zbyt wielkich kosztów :):)

Z góry dziekuje za pomoc, ewentualnie prosze o maila na adres kpantula.at.o2.pl

Ps. Przepraszam ze ten temat tutaj zamiesciłem ale w związku z tym że posiadacie już podobne telewizoty to napewno także macie doświadczenie w łączeniu wszystkiego ze sobą :)
 
Do góry