JAKI LCD 37" głównie pod PS3,blu-ray,PC ???

krecik55

New member
Witam !
Noszę się z zamiarem kupna LCD 37" i na pewno będzie to ten rozmiar.

Główne wykorzystywany będzie do:

Grania i oglądania filmów na PS3 (blu-ray) poza tym podłączony będzie do komputera (GF 7800GT HD). Telewizja jak narazie C+ ale może N-ka za jakiś czas.

Śledząc forum zdecydowałem się na XD1 lub X20E od sharpa.

Problem w tym że nie mogę dostać nigdzie modelu X20E a XD1 mam od ręki za 4,500 czy warto w takim razie go brać i nie czekać na pojawienie się X20 ??? A może macie jakieś lepsze propozycje dla mnie (inny model, marka) ???
 

Airvision

New member
Radziłbym poczekać jeszcze z tydzień, dwa - wtedy będą na pewno x20.

Też na niego czekam i dobry sprzedawca mi powiedział, że 37' x20e będzie około za tydzień.
 

krecik55

New member
Airvision napisał:
Radziłbym poczekać jeszcze z tydzień, dwa - wtedy będą na pewno x20.

Też na niego czekam i dobry sprzedawca mi powiedział, że 37' x20e będzie około za tydzień.


No mi też niby dobry sprzedawca 2 tygodnie temu powiedział że będą za 2 tyg czyli jakoś na dniach powinny być... odezwałem się dziś ponownie do niego to mi odpisał że na dzień dzisiejszy nie ma na stanie i nie wiadomo kiedy będzie :]
Chyba się wkurzę i pojadę jutro po XD1 skoro nikt nic innego nie doradza.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla Twoich potrzeb zdecydowanie polecam :
Toshiba 37 X 3000
Sharp 37 X 20
Tylko te modele mieszczą się w Twoim zakresie i spełnią Twoje oczekiwania.

Tu już na liczniku 198 km/godz.
15b80dae86425b5bmed.jpg



Wracamy do czystości płynności przy programach SD
Normalny sygnał z anteny dachowej pokazuje klasę sprzętu.
90e0fb84eb1f2385med.jpg


TU masz info:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17976
 

krecik55

New member
No i stało się kupiłem 37XD1E a następnego dnia usłyszałem o wielkiej promocji gdzie za te same pieniążki miał bym 42XD1EA, niestety nie wiedziałem nawet że jest taki model i jest lepszy od tego który kupiłem :/ Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć czym one się różnią ???
 

noise

New member
krecik55 napisał:
No i stało się kupiłem 37XD1E a następnego dnia usłyszałem o wielkiej promocji gdzie za te same pieniążki miał bym 42XD1EA, niestety nie wiedziałem nawet że jest taki model i jest lepszy od tego który kupiłem :/ Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć czym one się różnią ???

Mowisz o promocji w Saturnie, ktora trwa do jutra? Czy jakiejs innej - jakiej?
Pytam bo w saturnie jest za 4500 ale nie wiedzialem ze to wlasnie A (oznacza chyba ze skladany w JAP)
 

Airvision

New member
noise napisał:
Mowisz o promocji w Saturnie, ktora trwa do jutra? Czy jakiejs innej - jakiej?
Pytam bo w saturnie jest za 4500 ale nie wiedzialem ze to wlasnie A (oznacza chyba ze skladany w JAP)
Tak jest to wersja XD1EA, tyle że nie nastawiałbym się na znalezienie w Saturnie tego modelu teraz ;]
 
Do góry