Sharp LC-32X20E

Daro_93

New member
Siemka mam zamiar kupić ten telewizorek co jest w temacie(znaczy tata bd płacic:p)bardzo mnie i tate zainteresował ze zwzględu na FullHD do tego telewizorak bedze kupywana N'ka i plus do tego kino domowe(tu jeszcze sie zastanawiamy ale oczywiście chcemy z HDMI) u nas w Turku W Neonet jest po 3999zł i jak myślicie jak bedzie chodzil ten zestawik głownie nam chodzi o sport na oglądaniu w N'ce prosze o rade Pozdr:)
 

borsooq

New member
Szczerze powiedziawszy, to do N-ki, to jest nieco przerośnięty jakościowo. N-ka posiada kilka kanałów w 720p, więc rozdzielczość raczej 1366x768 niż 1920x1080 (nie żebym odradzał, ale jesli nie kupisz sobie PS3, albo odtwarzacza HD DVD/Blue-Ray, ew. podepniesz tv do kompa, to nie będziesz miał okazji obejrzenia możliwości tego TV). Co do nsportu na N-ce, to obraz (szczególnie mecze piłki nożnej) to rewelacja. Nie ma jak tego porównać do czegokolwiek innego. Ze względu na oszczędność nie kupiłbym jeszcze dziś TV FullHD, bo nie ma jeszcze skąd za specjalnie sygnału uzyskać. Na razie w Polsce 720p to jeszcze jest nowość i, uwierz mi, jakość obrazu jest o wiele (nieporównywalnie) lepsza niż w SD.
 

borsooq

New member
Ja mam zamiar kupić LC-32WD1E, albo LC-37AD5E, ale nie wykluczam też innych możliwości.
Ja nie mówię, że ten TV jest zły, bo jest bardzo dobry, ale chodzi o to, że nie zauważysz różnicy między HDReady a FullHD w tej chwili. Być może za jakieś 3-4 lata w Polsce będzie powszechnie dostępny tryb 720p i niektóre stacje zaczną nadawać już w 1080p. Wtedy będzie sens posiadać TV FullHD, tyle, że wtedy FullHD TV będzie sporo tańszy.
Aha, w MM LC-37AD5E jest w promocji za 2999 pln. Dobra cena.
 
Ostatnia edycja:

kolos82

New member
Mam prośbe. jak ktoś wie gdzie można kupić ten tv to niech napisze bo nigdzie nie mogę znaleźć. wszędzie słyszę tylko że go nie ma i nikt nie wie kiedy beedzie. z góry dzieki.:rolleyes:
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
siec sklepow Neo Net

jest na połce LC-32X20E 3999-pln

Snapneo.jpg
 
Ostatnia edycja:

Daro_93

New member
Mieszkam w bloku odległość mam ok 2-2,5m swiatlo praktycznie nie wpada jak coś bedzie zatrzymane przez firanki do pokoju wystarczy 32 cale większego ne potrzeba cos jeszcze potrzeba??
 

soniczny

New member
no a overkillowatość

Część przyłączam się do wątku bo tez mnie ów telewzor bardzo interesuje. Równiez zamirzam kupić ten telewizor. Wydaje mi się że zyskuje mając mała odległośc (220 240) i full hd. Wlasnie sobie nabyłem ps3 i choć gier full hd jest tylko parę straszną mam ochotę oglądanie blu rayów w najwyższej ostrości, bo jestem pierwej kinomanem.
Zastanawiam się czy przy tej odległości nomen omen nie starczy mi 26 cali ale hmmm skorzystałem z kalkulatora do rozmiarów i wyszło mi że 26 cali mająma wysokość prawie taką samą jak 4:3 crt jaki mam obecnie. Uważam, że przy tym że się tą specyfikę lcd że sprżet jest węższy sprzęt cofnie to mnie ta nowa wielkość to nie odczuje jakiegoś supermega skoku wielkościowego kupując 26 a wtedy mógłbym zaoszczędziłbym kupę pieniędzy. Nawiasem mówiąc kalkulator do standardów thx mówi żeby siedziec 6 stóp stóp rpzed takim tv...
Po za tym słsyząłem coś o prolbemach koniukcją 32 i full hd?
 

maxwell

New member
Czy ten telewizor jest lepszy od RD2E? Interesuje mnie jakosc i szybkosc obrazu jesli chodzi o transmisje sportowe bo to glownie ogladam.
 

mamcnote

New member
Witam
Czy ktoś mi może odpowiedzieć jak ten telewizor (Sharp LC-32X20E) współpracuje z komputerem przez HDMI i component. Interesuje mnie czy działa przez te złącza tryb Full HD (1920×1080)?

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję.
 

kolos82

New member
WITAM. W PIąTEK NABYłEM SHARPA 32X20E. JEST TO SUPER TV. PIERWSZE CO SIE RZUCA W OCZY TO SUPER DESIGN. MATRYCA FULL HD SPISUJE SIE IDEALNIE DO PS3 BO DO ZWYKłEJ KABLóWKI REWELACJI NIE MA. OGLADANIE FILMU Z BLURAYA W 1080P/24 TO CZYSTA POEZJA. JEST NIESAMOWICIE CZYSTY OBRAZ. DZWIęK JEST W MIARę. TV CHODZI BEZSZELESTNIE. NIC NIE TRZESZCZY. MA BARDZO DUżO WEJść I OPTYCZNE WYJśCIE DZWIęKU. NA SIłE MOZNA SIE PRZYCZEPIC ZE NIE MA TRUE D A TAK TO ZADNYCH WIEKSZYCH WAD NIE ZNALAZLEM. POLECAM. HULA AZ MIłO.
POZDR.:eek:k:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zakup Sharpa 32 x 20 - do sygnałów SD to wątpliwe zadowolenie z uwagi na skalowanie obrazu.
Lepiej grają telewizory LCD 32 10 Hz.
 

Kmaro

New member
Witam mam LC-32X20E od 1.5 tygodnia. Moge stwierdzic ze tv jest ok, niezly obraz z cyfry+ (normalne kanaly) hd opcji nie posiadam jeszcze, sporo mozliwosci dopasowania obrazu. Jezeli chodzi o DVD to wyglada super. Podlaczylem go rowniez do pc przez kabel dvi - hdmi, bez zadnych problemow dopasowywuje sie wszystko, obraz wyswietlany jest w max rodzielczosci TV na caly ekran bez zadnych uciec etc, posiadam karte 6600gt, narazie sprawdzalem tylko obraz, jacka kupie jutro i podlacze na stale na dniach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry