Sharp 42X20E hit czy kit?

qba79

New member
Witam wszystkich!
Mam pytanie odnośnie modelu Sharpa 42X20E a w zasadzie całej serii X20E do szczęśliwych właścicieli tych Sharpów i do znawców tematu :). Jak wrażenie i pierwsze odczucia z eksploatacji TV, jesteście zawiedzeni czy zadowoleni z zakupu. I mam jeszcze jedno pytanie czy jak podepnę xbox'a 360 po komponencie do Sharpa xxX20E wyświetli on obraz w 1080p? Słyszałem, że Sharp ma z tym problem. Z góry dziękuje za odpowiedz. Swoja drogo przydał by się test tej serii TV na łamach hdtv.com.pl :).

Pozdrawiam Kuba
 

Airvision

New member
Święte słowa, że przydałby się jakiś grubszy test :) Bo ogromne zainteresowanie jest tymi TV na łamach forum.

Co do telewizora to dziś widziałem 42XD1E w Avansie i leciała viva (SD) prawdopodobnie z kablówki i obraz był nie za ciekawy. Obok niego stał 32WD1E i nie wiem czy to przez wielkość ale ten sam obraz był trochę lepszy choć miał słabsze kolory (choć to pewnie przez te fabryczne ustawienia).

Co do pełnego 1080p to czytałem na jakichś zagranicznych forach, że nie ma z tym problemu.

BTW. Polecam to forum, jeżeli trochę kapujesz angielski :)

http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=605801
 

PLaYA

New member
Też się zastanawiam kiedy przeprowadzą ten test wreszcie bo pierwsze wzmianki możesz przeczytać w poście w 17.10.07 gdzie piszą, że test będzie na dniach i od tamtej pory (minął już miesiąc) "ni słychu ni widu" http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17090 . Może szanowne kierownictwo forum może cos nam bliżej powiedzieć na temat daty premiery testu tego 46X20E? :???:8)
ps. Airvision w twym poście chodziło ci chyba o 42X20E a nie 42XD1E jak napisałeś ;)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp X 20

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17284

Kolejny czynnik -biel . Pozwala na identyfikację i wyraźne zróżnicowanie odcieni
P1050460.jpg


a teraz zdjęcia w ujęciu dynamicznym w porównaniu do konkurencji
Tu Sharp 46 X20
P1050461.jpg
 

qba79

New member
Kiki już to czytałem, a w zasadzie oglądałem brakuje mi tu solidnego podsumowania i opisu z pierwszego wrażenia jakie wywołał test Sharpa z sreii X20E oraz porównania do starszego brata XD1. Czy nowe znaczy lepsze? itd :)
 

MyKey

New member
qba79 napisał:
(...) porównania do starszego brata XD1. Czy nowe znaczy lepsze? itd :)
Odpowiedz chyba nasówa się sama - to tak jak z samochodem po 'face liftingu' - poprawiony wygląd (cieńsze ramki, mniej waży) + porawione główne wady (buczenie) dają w rezultacie lepszy (odrobinę - ale zawsze) sprzęt...
w sumie to nadal ten sam TV - tyle że właśnie 'odrobinę' :roll: lepszy od swego protoplasty
A skoro ich cena jest porównywalna to nad czym się zastanawiać ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wpadnij do sklepu to posiedzimy , napijemy się kawy i sprawdzimy wszystko.
Mam kilka osób na chorobowym i sam pomagam na sklepach :(.
Dlatego brakuje czasu. Mieli wrócić już poniedziałek - ale za to inni poszli :roll:
A w sobotę biorę się bez względu na to co się będzie działo.
 

daks

New member
Sharp 42X20E

witam, jestem początkującym na tym forum pozbyłem się 37"Amoi a nabyłem Sharp 42X20E i mam parę pytań,napisane jest automatycza siła głosu mam na wł, a reklamy jak zwykle budzą mnie :),korzystam z sygnału odb.TVsat,dodatkowo wyskoczył mi pixel i na czarnym tle świeci jak gwiazdka,czy to jest dopuszczalne w takim sprzęcie? Pzdr.
 

motobartcompany

New member
dodatkowo wyskoczył mi pixel i na czarnym tle świeci jak gwiazdka,czy to jest dopuszczalne w takim sprzęcie? Pzdr.
a instrukcje masz? jeżeli tak to przeczytaj ją :)tam masz napisane odnośnie sub czy martwych pikseli.

strona 2 "wprowadzenie"
 
Ostatnia edycja:
Do góry