37X20E czy 42WD1E?

Airvision

New member
Zastanawiam się nad wyborem telewizora. Niby byłem prawie zdecydowany na 37X20E ale jednak zacząłem się zastanawiać czy nie lepiej kupić coś trochę gorszego ale 42 calowego. Czy zauważalne są różnice między tymi dwoma telewizorami? Bo niby i tak mówicie, że Full HD się nie zauważy więc nie wiem czy to ma sens.

A może jest jeszcze jakiś dobry LCD 42 calowy kosztujący ok. 4500zł?

PS. Dziś widziałem jakąś plazmę w Avansie LG 42 calową za 3999zł. Jej rozdzielczość to 1024x768 a mimo to demo puszczane na niej naprawdę mnie zachwyciło. Obraz był przepiękny mimo tak niskiej rozdzielczości. Obraz był dużo lepszy niż jak oglądałem jakieś demówki HD w pobliskim sklepie na Szajsungach Full HD. Nie kapuję :)

Proszę pisać bo widzę, że ostatnio zamarło trochę to forum.

Kiki, where are you? :D
 

papo

New member
trudno

Witam.
Bardzo trudno uzyskać jakieś informacje na temat tego modelu 37X20E.
Na forach też bardzo trudno o jakieś życzliwe osoby skore do pomocy.
Ja mam podobne dylematy, chociaż na 42'' mnie nie stać i chyba ten model 37X20E bedzie najciekawszy.
Może na tym forum znajdzie się choć jedna życzliwa osoba znająca markę SHARP, która mogła by napisać parę słów na temat tego modelu.
Czy jest godny polecenia, czy może nie ma co sobie nim głowy zawracać ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale w domu nie będziesz miał demo :(.
Będzie codzienny sygnał.
Zdecydowanie napisz jakie masz warunki , co i jak bedziesz podłączał ?
Bo to bardzo ważne.
 

Airvision

New member
Podłączane będzie:1. Kablówka na początku ale najprawdopodobniej niedługo "N". 68%2. PC przez HDMI: a) filmy HD x264 1080p (duża część) i 720p. [20%]b) gry [10%]3. Kamera cyfrowa MiniDV. 1%4. Aparat = zdjęcia. 1%Odległość oglądania to od ~2m do ~3m. Pokój nasłoneczniony w lato ale żaluzje da się załatwić.Uwagi: Martwię się, że nie rozróżnię różnicy między 720p a 1080p przy czym np. 720p na tv Full HD będzie poprzez skalowanie wyglądał gorzej niż na TV HD-Ready. I dlatego się zastanawiam czy WD1E nie byłby lepszy bo przynajmniej nie musiałbym zawalać miejsca na dysku filmami FullHD, jeżeli i tak nie byłoby rady odróżnić ich od 720p puszczanych na modelu HD-Ready.Mam nadzieję, że coś da się zrozumieć z tego co napisałem ;P
EDIT Eee... jak pisałem posta to trochę inaczej był ułożony... oO
 

sajgon

New member
37X20E czy 42XD1

Pozwoliłem sobie odrobinę zmienić temat postu i zapytać co Wy byście wybrali na moim miejscu? 37X20E czy 42XD1?. Oba TV stoją aktualnie po 4500 zł. Nowszy i teoretycznie lepszy czy starszy ale większy... :roll: :confused:
 
Do góry