X20E brac, ale który?

mpsk2

New member
Przyszedł czas gdy chcem kupic telewizor, mam pieniądz i chęci
Mój wybór padł na serie Sharp X20E
to jest pewno
i w sklepie u nas w Białymstoku o nazwie ELDOM(polecam) jest wielka wyprzedaż i był ten telewizor w wielkości 46" za 6.370 zł!

Ale dla mnie taki zaduży, a ruch był duży wiec mniejsze szybko znikneły
W ostateczności chcem kupic wersje 42"

Ale jest jeden problem - doszłym mine słuchy, że wszystkie Sharpy produkuje się w Japoni(no i np w polsce) oprócz wersji 42", którą robi się na TAIWANIE, a ta jest uboższa

Dorzdźcie mi czy wersja 37" to trafiony wybór - zamuwie ją w internecie za ok 4,5k

Mam pokój 28m2, ale telewizor ma pokoju nie zdobic tylko sluzyc do ogladania, czyli nie pcham sie na 50" Pioneera jak mi radzono

jak ze swiatłem - prawie doniego nie wpada, a jak to zetrzymywane jest przez firanki

Podłącze do tego N(lub c+ okaże sie co dadzą na święta, ja wole N inni domownicy c+), stare DVD przez EURO złącze i antene dachową (POLSAT), nie ma tu mowy o żadnym komputerze

Dziękuje
 

baba

Member
Masz wielki dylemat ale nie wtę strone.Kieruj sie odwrotnie.Dokładaj forse (jeśli masz ) i patrz na większe rozmiary.Sharp to jest to_Osobne forum podpowie ci znacznie więcej.Mam 37",Gdy kupiłem 2 lata temu był ogromny do mojego pokoju(podoby metraz)Obecnie czekam na 52xl2e jak pokaze sie w dobrej cenie.Zaczynalem od 42", zdecydowałem sie na 46" a jak zobaczyłem 52" to decyzja była jednoznaczna.Moja i żony.Tak sie tylko wydaje ze to duzy TV.Ale porównaj sharpa 52" do 37",42"sony .Prawie gabarytowo takie same.Ale obraz ................miodzio sharpa.Wybór należy do ciebie jednak.!!!!!!!!!!obyś za 2 miechy nie żałował.
 

PLaYA

New member
Potwierdzam post *baba
1.jeśli już to lepiej kupić za duży niż za mały
2.apetyt rośnie w miarę jedzenia
3. Mam 46X20 i pokoj ok. 25m2 i jak dla mnie miodzio nie za duzy, nie za mały ;)
 

krexon

Member
Potwierdzam, bierz 46". Gdybym miał pieniądze to wziąłbym 52", ale stać mnie tylko było na 46" i oglądam go z ok. 2,20m :)
 
Do góry