Wielka prosba o pomoc LCD 46

henake

New member
Witam serdecznie bardzo prosze o pomoc w wyborze LCD. Wiem o tym ze pewnie wszystko jest na tym forum napisane, ale powiem szczerze ze nie mam na tyle czasu by to wszystko przeczytac, wykanczam mieszkanie i generalnie nie mam juz sily na nic;((- padam na twarz:)
Interesuje mnie 46 cali mam ok 4m od sofy do TV.
Na tv chcialbym przeznaczyc ok 10tys zl, to co udalo mi sie przeczytac na forum dobrym wyborem bylby SHARP LC 46 XL 2 E
I co Wy na to czy moze cos lepszego mozna dostac za ta kase??
bardzo prosze o pomoc
Pozdrawiam
 

d.karolik

New member
henake napisał:
Witam serdecznie bardzo prosze o pomoc w wyborze LCD. Wiem o tym ze pewnie wszystko jest na tym forum napisane, ale powiem szczerze ze nie mam na tyle czasu by to wszystko przeczytac, wykanczam mieszkanie i generalnie nie mam juz sily na nic;((- padam na twarz:)
Interesuje mnie 46 cali mam ok 4m od sofy do TV.
Na tv chcialbym przeznaczyc ok 10tys zl, to co udalo mi sie przeczytac na forum dobrym wyborem bylby SHARP LC 46 XL 2 E
I co Wy na to czy moze cos lepszego mozna dostac za ta kase??
bardzo prosze o pomoc
Pozdrawiam

Witam
Wszyscy mówią XL2 . Ja mówie poczekaj na test tego tv bo jeszcze go nie ma.Moim skromnym zdaniem ja wybierał bym między XL1 ( wiemy że jest super i jest test do poczytania) i ostatnią zaskakójącą nowością TOSHIBA Z3030 ( bardzo ładna i jest mały test , czekam na dalszy ciąg obiecany ).
Teraz pytania i sugestie:
1 . Czy oglądałeś jakieś tv ? gdzieś?
2 . Czy jesteś pewny ,że 46 a nie 52 (żebyś niezałował)
3 . Najlepiej jak wstąpisz do jakiegoś nie dla idiotów albo dla skner i popatrzysz , określ mniej wiecej co ci sie podoba , będzie łatwiej doradzić
4 . Pamiętaj ceny w tych sklepach w porównaniu z skapiec.pl to jakieś 2-4 tyś zł. (Na niekorzyśc sklepów typu MM i Saturn.) z kąd oni biorą takie ceny?.
5 . Nie kupój nic na siłe , radze !!, poczytaj !!,popatrz!! i troszke pomożemy.

Apropo TOSHIBA 47Z3030 dostępna już od 8200 zł . KIKI ostanio testował i ponoć jest Bardzo,Bardzo zajeb.....100Hz i inne bajery....
Poczytaj test!
GORĄCO POLECAM!!!
 

Jimmy

New member
henake napisał:
Witam serdecznie bardzo prosze o pomoc w wyborze LCD. Wiem o tym ze pewnie wszystko jest na tym forum napisane, ale powiem szczerze ze nie mam na tyle czasu by to wszystko przeczytac, wykanczam mieszkanie i generalnie nie mam juz sily na nic;((- padam na twarz:)
Interesuje mnie 46 cali mam ok 4m od sofy do TV.
Na tv chcialbym przeznaczyc ok 10tys zl, to co udalo mi sie przeczytac na forum dobrym wyborem bylby SHARP LC 46 XL 2 E
I co Wy na to czy moze cos lepszego mozna dostac za ta kase??
bardzo prosze o pomoc
Pozdrawiam

Witam.
Jeśli chodzi o ceny Sharpa to radzą wziąć kontakt do autoryzowanego sprzedawcy (nie MM i nie Saturn) w okolicy bo:
1) Sam kupilem tam taniej niż w sklepach internetowych.
2) W sklepach internetowych sprzedają Sharpy prawie wyłącznie z włsnego importu z Niemiec. Polski Sharp ich nie naprawia. Gdyby coś się stało, trzeba taki telewizor przesłać do sklepu internetowego a oni go wyślą do naprawy do Niemiec. Pozdrawiam
 
Do góry