ceny tv sharp spadaja, jak to bedzie sie kształtowac?

Pioro

New member
Dzien dobry, dzisiaj przejzalem sobie kilka sklepow internetowych w poszukiwaniu sharp rd2, i cena za 32 cale 4000 zl a za 37 cali 4500 jest to jednak roznica w porownaniu z poprzednimi miesiacami... jak beda sie dalej kształtowaly ceny na ten model? myslicie ze cena do konca roku zejdzie do 3600zl rd2 32", 37" 4200zl?
 

fan HDTV

New member
Pioro napisał:
Dzien dobry, dzisiaj przejzalem sobie kilka sklepow internetowych w poszukiwaniu sharp rd2, i cena za 32 cale 4000 zl a za 37 cali 4500 jest to jednak roznica w porownaniu z poprzednimi miesiacami... jak beda sie dalej kształtowaly ceny na ten model? myslicie ze cena do konca roku zejdzie do 3600zl rd2 32", 37" 4200zl?
Obstawiam, że do końca roku obie ceny spadną bardziej niż do 3600/4200.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ciekawe prognozy - ale to raczej przypomina to wróżenie z fusów.
Bo braki są tak duże towaru , że mogą pozostać szczególnie do świąt w swoich cenach o ile wogóle jeszcze będą.
 

jersey

New member
dystrybucja sharp na polske jest conajmniej nieprofesjonalna

i nawet fabryka w toruniu w najblizszym czasie nic tu nie pomoze - zaplanowana produkcja ma juz stosownych dystrybutorów - innymi slowy zbyt.
W polsce śa ludzie chetni do kupna a nie kupuja bo nie moga dostac w sklepie.
sklepy zamawiaja od dystrutorow niemieckich a mimo to na towar czeka sie kilka tygodni.
dlaczego sharp-japan nie ma licencjonowanego dystrybutora na polskę lub wlasnego dystrybutora na Nasz kraj?
Pytanie "co z tą polską?" wciąż aktualne.
Dziwna polityka handlowa - wydaje sie ze firma nie chce zarobic Naszych pieniązków choc sami wciskamy im w kieszen :) moze maja juz dosc zyskow a moze wstydzą sie brac od Nas i zarabiac na Nas? :)
Panie Sharp, prosimy o odrobinę zaufania i większą odwage bo My chcemy dla Was dobrze :) Liczymy ze zachowa sie Pan honorowo i doceni większą dostępnością i atrakcyjną ceną Klienta-Polaka.
 
Ostatnia edycja:

motobartcompany

New member
Ja swojego RD2 zamówiłem w sklepie internetowym ( nie podaje nazwy bo nie będe robił reklamy, skąpiec się kłania) w połowie przyszłego tygodnia mam już mieć, sztuka najprawdopodobniej sprowadzona z niemiec.
 

km1963

New member
Bez reklam
jersey napisał:
W polsce śa ludzie chetni do kupna a nie kupuja bo nie moga dostac w sklepie.
sklepy zamawiaja od dystrutorow niemieckich a mimo to na towar czeka sie kilka tygodni.

Im większe parcie klienta tym większy zysk ( a marketing działa ) :D
i jeszcze honorowanie gwarancji na towar zakupiony w PL a objęty gwarancją przez Sharp Polska ( po potwierdzeniu )

a nie wielu z Nas pamięta iż czas leczy rany i .... ( nie drenuje kieszeni ):p

Pozdrawiam:)
 

mrdread

New member
No i przez to wszytko zarabiaja najbardziej sklepiki cena 37 rd2 w jednym dniu była około 4700 a za pare dni juz podwyżkaw tym samym sklepiku o 500zł.
Wiec przy braku podaży i tak duzym popycie na ten ten model - cena tak szybko nie spadnie.

Trzeba wiec bedzie kupić xl2 na raty . niż przepłacać za rd2. albo czekać co rynek pokaże .
 

Lookson

New member
Ktoś pytał o xl2 ... Dzwoniłem dzisiaj do Szarpa bo sam jestem zainteresowany nowymi modelami. Pani na pytanie kiedy będą dostępne te ekrany powiedziała, że niestety nie jest w stanie określić dokładnej daty. No to ja pytam ok to niech Pani spróbuje się określić chociaż czy lcdki będą za dwa tygodnie czy za miesiąc? Babeczka powiedziała, żebym raczej nastawiał się na wersję mniej optymistyczną :/

Podsumowując jak się wkurzę to łyknę w końcu Toszibę którąś nową ... przy założeniu że wyjdzie wcześniej ;)
 
Do góry