LC-37RD2E vs LC-37XD1E

tomeck

New member
wybór między LC-37RD2E vs LC-37XD1E (bo niestety nie mogę znaleźć plazmy 37 cali w rozdzielczości większej niż 1024x768 ).

na co postawić na technologię 100 Hz czy na full HD?
czy te 100 Hz to nie jest tylko bajer?

będę wdzięczny za kilka zdań

kilka informacji przydatnych mniej lub bardziej:
- sygnał będzie docelowo z satelity
- odległość oglądania ok 2,5 m
- tv będzie stał prostopadle do okna

___
laik
 
Ostatnia edycja:

mrdread

New member
Mam podobny dylemat tylko oststnio do tych 2 modeli doszedł jeszcze jeden 37X20E.

Do dzisiaj byłem za technologia 100Hz czyli model RD2 natomiast dzisiaj miałem przez kilka godzin telewizor z dolnej półki cenowej (LG 32LE3R) - nowy telewizor dla rodziców.

Podłaczyłem go do sygnalu SD i efekt całkiem dobry.
Następnie cyfra+ = tu juz nie było sie do czego przyczepic.(nawet nie po hdmi)
A potem DVD - tu również nie było sie doczego przyczepić.

Tak wiec wszystko zależy od sygnału -jeśli słaby sygnał to 100Hz moze cos polepszyć- ja jednak teraz jestem bardziej za FullHD - niech tylko Sharpoi zechce sie sprzedawać telewizory w Polsce - bo to co Sharp Polska wyprawia z dostępnością to tylko tak może byc w Polsce.....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Stabilniejszy obraz będziesz miał na 37 RD2 .
Ale te modele nie są dostepne od ponad miesiąca w Polsce i nie wiadomo czy wogóle wjadą.
A modele 37 X 20 - powinny być ok.15.10.2007
 

Cube822

New member
Zamowilem w czwartek Sharpa RD2 37". Jeszcze tego samego dnia zostalem poinformowany,ze na chwile obecna tego lcd nie ma w magazynach,ale ma byc dostawa w przyszlym tygodniu. Dzisiaj mialem telefon,ze juz wyslali i jutro ma byc:D Telewizor oczywiscie z gwarancja Sharp Polska
 

brystol

New member
Cube822 napisał:
Zamowilem w czwartek Sharpa RD2 37". Jeszcze tego samego dnia zostalem poinformowany,ze na chwile obecna tego lcd nie ma w magazynach,ale ma byc dostawa w przyszlym tygodniu. Dzisiaj mialem telefon,ze juz wyslali i jutro ma byc:D Telewizor oczywiscie z gwarancja Sharp Polska
A gdzie zamawiałeś ? Ja też czekam na ten telewizor właśnie na 37" i jak do tej pory nigdzie go nie ma (oczywiście w dobrej cenie). Będę wdzięczny za informację gdzie można dostać.:eek:k:
 

Saitou

New member
Cube822 napisał:
Zamowilem w topmarkecie, widze tylko,ze cena dosyc drastycznie sie zmienila w porownaniu do czwartku (ja zaplacilem 4619 zl)

:hmm: faktycznie.
Dziwna sprawa, wszyscy mowia ze beda obnizki a tu nagle poszlo w gore i to o 500zeta, cena praktycznei taka sama juz jak w tradycyjnych sklepach. Ciekawe jak w innych sklepach netowych :confused:

btw. mowisz ze ci dzis wyslali ? :] A do mnie cholera nie zadzwonili :[
 

brystol

New member
Cube822 napisał:
Telewizor oczywiscie z gwarancja Sharp Polska
Tak jest napisane na stronie, ciekawe czy tak jest w rzeczywistości.:twisted:
Cena faktycznie poszła w górę i to sporo.....
Jak już bedziesz miał w domu to napisz czy warto z tego sklepu zamawiać.

mały update:
W firmie topmarket.pl powiedziano mi, że najprawdopodobniej telewizorów serii RD2E już wogóle nie będzie w sprzedaży!.
Nowe telewizory seri XL2E oraz X20 pojawią się koło grudnia tego roku.
 
Ostatnia edycja:

Cube822

New member
1

Telewizorek REWELACJA!!! Odbior discovery hd wrecz powala! Jezeli chodzi o sklep to wszystko odbylo sie bez najmnieszych klopotow,telewizorek oczywiscie posiada gwarancje sharp polska :) POLECAM!!
 
Do góry