sharp/philips

awart

New member
Byłem w sklepie poogladac sobie mojego sharp'a 32RD2E
Wlasciwie decyzja była podjeta-on i tylko on
Obok stał PANASONIC 32LXD70.
Po godzinie ogladania i zabawy ustawieniami juz nie byłem taki pewny wyboru. Ten Panasonic prezentował sie całkiem przyzwoicie (porownuje obraz i tylko obraz analogowy)
W oddali stał jeszcze Philips 32PFL7582D, którego w ogóle nie brałem pod uwagę.
Sprzedawca przytaszczył go i teraz miałem 3 TV obok siebie.
Po nastepnej godzinie nie byłem pewny juz niczego :roll:
Parametry książkowe przemawiały za Sharpem, ale obraz analogowy na Philipsie był zdecydowanie najlepszy (moje subiektywne odczucie+sprzedawca+kolega) Po powrocie do domu z przykroscią stwierdziłem, ze tego modelu 32PFL7582D raczej na rynku internetowym nie ma (jeden sklep internetowy)
Nie przypuszczałem, ze wybór TV zajmie mi wiecej czasu niz wybór zony :p
Chyba sie zatrudnie w sklepie RTV bedzie taniej, bo spedzam tam sporo czasu.
 

Saitou

New member
Do sygnalu analogowego to lepiej CRT kupic, obraz ladniejszy a i ze 3k zl sie zaoszczedzi heh.
Popros pana z RTV zeby przytaszczyl naped BD lub HD-DVD :krol: lub chociaz DVD heh

Zalezy do czego masz zamiar uzywac tego TV. Tylko please nie mow ze ma sluzyc 10 lat bo juz za max 5, 100% pomyslisz o jego wymianie :cool:
 

awart

New member
Saitou napisał:
Do sygnalu analogowego to lepiej CRT kupic, obraz ladniejszy a i ze 3k zl sie zaoszczedzi heh.
Popros pana z RTV zeby przytaszczyl naped BD lub HD-DVD :krol: lub chociaz DVD heh

Zalezy do czego masz zamiar uzywac tego TV. Tylko please nie mow ze ma sluzyc 10 lat bo juz za max 5, 100% pomyslisz o jego wymianie :cool:

Dobry TV CRT wcale nie jest taki tani. Poza tym wystarczy wejsc do sklepu i zobaczyc jaka jest oferta. To juz nie te czasy. Wiem, że do sygnalu analogowego jest najlepszy CRT, bo mam taki w domu (SONY) stary dobry japończyk, ale jest grubo pełnoletni i sie kończy.
Ogladałem te LCD z DVD i tu rowniez ciekawie sie sprawdza funkcja PIXEL PLUS 2HD, a z HD-DVD wszystkie TV wygladaja uroczo :D
 
Do góry