LC-46HD1E vs SONY 46X2000

bombi

New member
Witam,

Poradzcie prosze co kupic. Zastanawiam sie miedzy Sharp LC 46HD1E a SONY 46X2000. Expertem nie jestem. Psychologicznie SOny to SOny :) ale wiem ze Sharp nadrabia. Parametry Sharpa sa calkiem niezle. No i ta nagrywarka.

Z gory dzieki za wskazowki i merytoryczne argumenty.

Pozdrawiam,

"bombi".
 

helper

New member
LC46HD1E to zupełnie inna liga nawet bez względu na HDTV Recorder.

46X2000 można było porównywać z 46XD1 Sharpa, ale i tak Sony przegrywał w kategorii jakość/cena. 46HD1 jest "dwa rzędy wyżej" niż 46XD1, więc moim zdaniem porównanie nie ma większego sensu.
 

bombi

New member
Lc-46hd1e

OK. Przekaz jasny :)

Jakie sa alternatywy dla 46HD1E.

Czysto hipotetycznie zalozmy ze mam 13K PLN (tyle chodza w allegro), co kupic (46').

Pozdrawiam

Bombi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
46 HD1 i 52 HD 1 już dostepne w sprzedaży.

Sharp 46 Hd1 - sprawdzilismy juz u siebie - rzadko coś zapiera dech, ale właśnie tak było. Wyposażenie w trzy tunery, nagrywarkę i jakość obrazu moze zawrócić w głowie.
Trzeba skorzystać też z ceny dla członków klubu HDTV /niebieskich/ która obecnie na 46 Hd 1 i 52 HD 1 jest znakomita.
 

Yellow

New member
LC-46HD1E mam juz ponad miesiac.Rewelacja tak pod wzgędem obrazu jak i wyglądu i obslugi.Jest tylko jeden problem z odbiorem kanalu Canal+Film HD przy uzyciu Modułu Cyfry+ CI.Obraz się zamraża po paru min.Pozostałe kanały HD i inne bez zarzutu.Przekazałem ten problem Sharp Polska obiecali coś poradzić,pracują nad tym i liczę na szybkie rozwiązanie.
Poza tym odbiornik bezkonkurencyjny
pozdr.
 

czago

Banned
bombi napisał:
OK. Przekaz jasny :)

Jakie sa alternatywy dla 46HD1E.

Czysto hipotetycznie zalozmy ze mam 13K PLN (tyle chodza w allegro), co kupic (46').

Pozdrawiam

Bombi

Obecnie jedyną alternatywą dla 46HD1E jest chyba tylko Sony 46X3500. Dla mnie Soniak jest w tej chwili najlepszym LCD na rynku i gdybym miał w tej chwili kupować postawiłbym na niego. Nie wypowiadam się na temat plazm bo ich kupno przeze mnie nie wchodzi w grę.
 

Jimmy

New member
@Yellow

Yellow napisał:
LC-46HD1E mam juz ponad miesiac.Rewelacja tak pod wzgędem obrazu jak i wyglądu i obslugi.Jest tylko jeden problem z odbiorem kanalu Canal+Film HD przy uzyciu Modułu Cyfry+ CI.Obraz się zamraża po paru min.Pozostałe kanały HD i inne bez zarzutu.Przekazałem ten problem Sharp Polska obiecali coś poradzić,pracują nad tym i liczę na szybkie rozwiązanie.
Poza tym odbiornik bezkonkurencyjny
pozdr.

Witam,
Potwierdzm, ze obraz w tym TV i wiele funkcji jest bezkonkurencyjnych.
Jeśli chodzi o współprace jego tunera DVB-S z modułami dostępu to czy rzeczywiście obraz ci sie zatrzymuje tylko na Canal+HD, czy może też zdarzyło ci sie juz na innych? Bo u mnie (mam moduł Aston 2.18) obraz się zamraża na kilka sekund co kilka lub kilkanaście godzin na różnych kanałach satelitarnych:???:
Pozdrawiam
 
Do góry