Sharp Aquos 32BV8E

łucio28

New member
Witam wszystkich na forum, zamierzam kupić telewizor Sharp Aquos 32BV8E i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś używa już ten model, wiem że jest to telewizor raczej z dolnej półki, ale niestety fundusze mnie trochę blokują, w sklepach słyszałem dobrą opinię na temat tych telewizorów (tej serii), pzdr.
 

helper

New member
Panowie,

32BV8 jest poprzednikiem modelu 32WD1E. Jest to model, który cieszy się sporym uznaniem ze względu na jakość obrazu, ale...
W porównaniu z najnowszymi produktami ma kilka słabości: 1 wejście HDMI, wejście component poprzez D-Sub (przejściówka), brak tunera DVB-T. Zaletą może być zgrabna, matowa, czarna obudowa. TV posiada naprawdę dobrą matrycę i przydatną funkcję OPC.
Moim zdaniem atrakcyjna cena na ten produkt to ok. 2,5-2,6K
 

Raden

New member
helper napisał:
Panowie,

32BV8 jest poprzednikiem modelu 32WD1E. Jest to model, który cieszy się sporym uznaniem ze względu na jakość obrazu, ale...
W porównaniu z najnowszymi produktami ma kilka słabości: 1 wejście HDMI, wejście component poprzez D-Sub (przejściówka), brak tunera DVB-T. Zaletą może być zgrabna, matowa, czarna obudowa. TV posiada naprawdę dobrą matrycę i przydatną funkcję OPC.
Moim zdaniem atrakcyjna cena na ten produkt to ok. 2,5-2,6K

co możeszw takim razie polecić do 3000 żeby miała te wejścia?
co to jest OPC (bo raczej nie jest to opel astra :grin: ) i ten tv nie PIP
aha nowszy model 32WD1E nie ma tych "słabości" co 32BV8?
dzieki
 

GigeR

New member
Z tego co się orientuje, to OPC jest tzw. czujnikiem światła czyli np. telewizor dostosowuje jasność lamp podświetlających matryce do naświetlenia otoczenia.

Pzdr
 
Do góry