Sharp 32RA1E czy 32WD1E a moze LG 32LC51R

jancuss

New member
Witam
Mam ogromny dylemat Po dlugich namyslach zdecydowalem sie sposrod kilku LCD-kow wybrac Sharpa LC-32RA1E lub LC-32WD1E ewentualnie LG 32 LC51R Bardzo prosze o porade ktory telewizor mam wybrac.Im wiecej czytam tym mniej wiem Telewizor ma sluzyc tylko do odbioru programow(nie do kompa) Prosze pomozcie
 

rafal11998

New member
jancuss napisał:
Witam
Mam ogromny dylemat Po dlugich namyslach zdecydowalem sie sposrod kilku LCD-kow wybrac Sharpa LC-32RA1E lub LC-32WD1E ewentualnie LG 32 LC51R Bardzo prosze o porade ktory telewizor mam wybrac.Im wiecej czytam tym mniej wiem Telewizor ma sluzyc tylko do odbioru programow(nie do kompa) Prosze pomozcie

Witam

32Ra1 posiadam już piąty miesiąc i jak narazie nie mogę powiedziec złego słowa, jest po prostu super. 32Wd1 ma mój brat od dwóch miesięcy i też go chwali. Jakośc obrazu jest git w obu modelach, natomiast z dzwiękiem jest lepiej w Wd1, jest bardziej naturalny bo w Ra1 przypomina trochę głos z kieszonkowej mp3 może nie do końca tak słabo, ale jednak nie zachwyca. Moim zaniem Ra1 ma łatwiejsze menu ale tylko odrobinkę, ale to tylko moje skromne zdanie. U mnie działa z n-ka + dvd + komp z którym na początku miałem problem, ale wymiana sterów załatwiła całą sprawę, reszta działa ok. U mojego brata natomiast Wd1 pracuje z cyfrą i też jak najbardziej dobrze.Wd1 dodatkowo ma jeszcze tuner DVB. Podsumowując wszystko moim zdaniem to bardzo dobre telewizorki. O Ra1 było sporo dobrych słów na tym forum więdz jak najbardziej polecam.

Pozdrawiam.
 
Do góry