samsung R82 czy sharp 37RA1E ( ostatni wybor)

jrd

New member
Wśród xxx modeli lcd ktore mialem z poczatku do wyboru pozostało mi dosłownie 2-3 :) I teraz pytanie ostateczne - do polaczenia z PC lepszy bedzie 37' calowy samsung R82 czy Sharp 37RA1E albo 37RD2E ?

- W sklepach polecaja samsungi bo niby maja specjalna opcje game mode ale czy to faktycznie przewyzsza te modele sharpa skoro ms sharp ma nizszy ?

- czy jest duza roznica wizualna pomiedzy 37RA1E i 37RD2E , bo wg. danych producenta nie ma az tak wielkich roznic procz
* kontast
*jasnosc
*tuner
* Rd2E ma 100 MHZ za to RA1E ma opcje Clear Voice

Teraz podam do czego mi tv potrzebny :

- kablowka vectra
- podlaczenie do PC ( divx i gry)

I czy nie ma tak ze jak tu napisze tego posta to wy poprzecie sharpa a jakbym napisal tego posta na forum samsunga to oni poprzą samsunga :mrgreen:
mam nadzieje ze ktoś pomoze .:roll:
 

Zane

New member
Sharp

więc tak w sobotę spędzilem w sklepach 9 h w tym czasie zastanawiałem się nad samsungiem i sharpem.

po 3 h zostało jedynie zastanawianie się nad sharpem pomiedzy 100 hz 32`` a 37 ra1 no i w pokoju stoii ra1

jak narazie podlaczylem jedynie laptopa do filmow no i divx wyglada extra do tego kilka filmikow hd 1080 no i nawet żona zadowolona.

smiga na cyfrze i jedyna wada to czerwone oczy od czasu przed telewizorem.

warto testować ustawienia nakladania sie barw i tego tru d czy jakos tam

w sklepie porownanie samsunga do sharpa po hdmi przy ustawieniach wyzerowanych a pozniej po regulacji dalo przewage sharpowi.

fajna opcja jest na sciemnianie sie obrazu po wylaczeniu swiatla w pokoju.

na temat glosnikow w tym tv nie bede sie wypowiadal bo po co komu w lcd glosniki ja narazie ogladam tv na logitechu 2+1 podlaczonym do sluchawek i jes to namiastka normalnych głośników.

Z czystym sercem polecam sharpa

jednak toshiba też była ciekawa no i jvc gd costam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sharp jest bardzo dobrym modelem tym bardziej ze cena wyprzedaży jest rewelacyjna.
Jesli masz dobry sygnał - to potrafi podziękować za jego wybór extra jakością.
 
Do góry