Sharp LC XL2E - wszystko o serii (42XL2, 46XL2, 52XL2)

jtd

New member
Bez reklam
No rzeczywiscie ma troche wiecej zmian, a juz mialem kupic plazme KURO, a teraz nie wiem czy czekac na to cos ?:hmm:
 

emigrant

Member
i teraz zagwozdka dla tych co maja kupic XL1 hehe ,masakra :mrgreen: , ja osobiscie jak bede kupowac caly zestaw bede patrzyl na 24Hz od playerow HD po amplituner do LCD/plasma, wiec jak XL1 nie przyjmuje lub nie wyswietli w 24Hz dla mnie odpada LCD, nie spelnia moich kryterii :S
 

jtd

New member
Bez reklam
emigrant napisał:
i teraz zagwozdka dla tych co maja kupic XL1 hehe ,masakra :mrgreen: , ja osobiscie jak bede kupowac caly zestaw bede patrzyl na 24Hz od playerow HD po amplituner do LCD/plasma, wiec jak XL1 nie przyjmuje lub nie wyswietli w 24Hz dla mnie odpada LCD, nie spelnia moich kryterii :S
kurcze, to naprawde takie wazne te 24Hz? powiedz mi jaka to daje roznice podaczas ogladania bez tego i z tym filmu ??
 

kini0

New member
Bez reklam
Zawsze będzie jakiś nowszy model na horyzoncie.... Nie ma sensu za długo czekać, bo w ten sposób można zwlekać w nieskonczoność.... Oczywiście to tylko moje skromne zdanie...
 

jtd

New member
Bez reklam
No tak, ale narazie o nastepcy KURO cisza :eek:

XL2 ma jeszcze lepszy system dzwieku od XL1: SRS TruSurroundXT
 
Ostatnia edycja:

emigrant

Member
kini0 napisał:
Zawsze będzie jakiś nowszy model na horyzoncie.... Nie ma sensu za długo czekać, bo w ten sposób można zwlekać w nieskonczoność.... Oczywiście to tylko moje skromne zdanie...

zgadza sie mozna czekac i czekac bo co chwile cos nowego, ale w tej specyficznej sytuacji gdzie jest XL1 i za chwile XL2 to warto poczekac na XL2 jak juz sie wydaje takie duze pieniadze na telewizor. Oczywiscie tyczy sie tych co teraz decyduja sie na zakup lcd bo robic update z xl1 czy nawet XD1 na XL2 bo po prostu wyszedl nowszy model to nieporozumienie, albo gdzie sie nie liczy kasa w ogole wtedy mozna zmienic tv co miesiac, why not? ;)
 

jtd

New member
Bez reklam
Na pierwszy rzut oka wydawalo mi sie ze jest malo zmian do XL1, ale jednak przyznaje jest sporo i w obrazie, dzwieku, wyposazeniu i stylistyce
 

kini0

New member
Bez reklam
A ja czekam jeszcze jakiś miesiąc, półtora i wkonuję ruch...- albo KURO 50" i budżetowe KD, albo 46XL1 + ONKYO 605 i JBL Balboa
P.S- może ktoś ma jakieś propozycję co do taniego kina? tak koło 3k... najllepiej Pioneer'a- lubię mieć do kompletu....
 
Ostatnia edycja:

masterlech

New member
Witam! :cool:
Od dawna szukam telewizora, ale moim zdaniem troche zbyt szybko się pojawiają i nie nadążam. Mam właśnie ochote zakupić nową plazme Pioneera 5010HD, tylko nie wiem jaka będzie jej dokładna cena. Po przeliczeniu z dolarów wychodzi mi ok.17k(ale chyba dojdzie jeszcze vat).Chciałbym wydać ok.14k(najwięcej). Choć jeśli trzeba będzie to nazbieram jeszcze i kupie ją za 16k.
Czy wie ktoś może jaką ten model będzie miał cene?:rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
Do góry