sharp WD1E czy JVC A80 a może coś innego...

Tomek01

New member
Witam wszystkich kinomaniaków. Jako że jestem nowy i jeszcze nie posiadam tv proszę o podpowiedź i wyrozumiałość za brak wiedzy. Chcę kupić lcd 32 cale do kablówki+cyfra+ do góra 3000zł. Przeczytałem sporo postów i zaczęło mi coś krystalizować, ale nadal nie jestem przekonany do odpowiedniego modelu. Z tego co piszecie, to ciepłe słowa słyszałem o JVC 32G80, ale to już stary model, o A80 nic nie znalazłem. Sharp wd1e też oceniacie nieźle. A może brać pod uwagę jeszcze jakieś inne lcd. Generalnie jestem już skołowany, bo odwiedziłem kilka sklepów i w każdym z nich usłyszałem coś innego. To co w jednym chwalą, w innym krytykują i na odwrót. Pomóżcie!!!
 

Tomek01

New member
No cóż - dużo nie pomogliście:hmm: Ale po przeczytaniu wszystkiego na forum rozumiem że nikt nie jest w posiadaniu JVC 32A80 (nie znalazłem żadnego postu) więc kupiłem Sharpa 32WD1E. Gra naprawdę rewelacyjnie, ze słabą kablówką radzi sobie lepiej niż myślałem, z cyfrą+ jest lepiej niż dobrze, a dvd nawet na zwykłym Eurozłączu zwala z nóg. Zdecydowanie polecam ten model.
 

pugalos

New member
Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Sharpa 32WD1E.
Tak jak większość z Was miałem dylemat co kupić,ale sprawa finansowa zawęziła krąg możliwych do zakupu LCDków.

Prawie 2 tyg. czytałem forum i się wachałem co kupić i dużo jest w postach narzekań na Samsungi,LG Grundigi ,ale zachwalane są Panasonic LX70 ,JVC G80 i Sharpy i jako ,że Sharp WD1E pasował w zakresie cenowym więc go zakupiłem.

Wrażenia są super pozytywne,obraz z Dboxa2 Nokia rewelacja,oczywiście są kanały z gorszym sygnałem co widać ,ale na większości kanałów super.
Meczyki extra bez smużenia,kibicom na trybunach "mordy" widać :) piłka jest piłką ,a nie smugą cienia.W moim starym 100Hz TV dużo dużo gorzej było,ale to nie ma co porównywać przeskok wizualny kolosalny.

Sharpik ma dużo ustawień obrazu także doskonale można go sobie ustawić.

I jedyne co można mu zarzucić to dźwięk,ale TV nie jest maszyną do wydawania super dźwięku.

Także dla zwykłych oglądaczy ten tv za który dałem 2720zł jest wg.super wyborem. Wygląd,jakość obrazu i cena wszystko na 5 z plusem :grin:
 
Do góry